KONKURS: PROSEKSUALNA & LULA PINK SZUKAJĄ GADŻETU IDEALNEGO DLA...

proseksualna-natalia-grubizna
Proseksualna, Natalia Grubizna

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO?

Całkiem niedawno na blogu przybliżyłyśmy sylwetkę najbardziej rozpoznawalnej influenserki i ekspertki w dziedzinie pozytywnej seksualności, Natalii Grubizny, znanej wszystkim jako Proseksualna. Artykuł możecie przeczytać tutaj: PROSEKSUALNA: PANI OD SEKSU . Dziś wspólnie organizujemy konkurs. Jak do tego doszło i co możecie wygrać? Zacznijmy od początku.

KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ

Do stworzenia naszego małego butiku szykowałyśmy się prawie rok. Najpierw zaczęłyśmy pisać na blogu o seksie, intymności, tolerancji, a także o sztuce, modzie czy rozrywce. W tym samym czasie, zaczęłyśmy szukać gadżetów erotycznych, które same chciałybyśmy posiadać w domowej kolekcji. Tak właśnie, krok po kroku, powstał Lula Pink Sex Boutique & Blog. Pozostała już tylko jedna, drobna kwestia! Jak zaprosić do naszego „bezwstydnego” świata seks-pozytywnych ludzi? Wyskakujące pop-upy przy każdym odpaleniu wyszukiwarki? Zapychające skrzynki e-mailowe wiadomości? Eeee, to nie w naszym stylu.

RAZ KOZIE ŚMIERĆ

Jak głosi jedno z naszych, polskich porzekadeł o specyficznej i bliżej nieokreślonej etymologii – raz kozie śmierć – postanowiłyśmy napisać wiadomość do Natalii Grubizny, z prośbą o pomoc i recenzję naszego sklepu. Cóż mogę dodać… Marzenia po prostu się spełniają. Nat przyjrzała się nieco bliżej naszej działalności i pomyślała „a może by tak zorganizować konkurs…”.

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PORTAL PROSEKSUANA.PL

Szczegóły znajdziecie na stronie autorki konkursu:

Same zdradzimy zaledwie skrawek informacji… Nasza ulubiona ekspertka od seksu, postanowiła zapytać Was o następującą rzecz:

  „Jaki gadżet z asortymentu sklepu Lula Pink (klik!) podarował(a/o)byś jego patronce i dlaczego? W komentarzu umieść link do produktu wraz z uzasadnieniem! To, co za wygraną kupisz dla siebie, może pozostać twoją słodką tajemnicą…”

– Proseksualna

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są przez Natalię Grubiznę do 28.10.2018, godz. 23:59. Nagrody zostaną przyznane do 4.11.2018. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową. 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Jeśli nie macie pomysłu na super prezent dla naszej kosmitki oraz siebie, zapraszamy do serii artykułów dotyczących sekspozytywnych marek oraz polecanych przez nas gadżetów. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: http://blog.lulapink.pl/category/gadzety/ 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *