Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Nie tylko Woody Allen wychodzi z założenia, że „masturbacja to seks z kimś, kogo się naprawdę  kocha”. Dla wielu ludzi na całym świecie – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – to jeden z najbardziej satysfakcjonujących i najprostszych sposobów na pozbycie się seksualnego napięcia, a nawet osiągnięcie stanu błogiego relaksu.

Samozaspokojenie faceta nie musi być czymś wstydliwym, czy przebiegać zawsze tak samo – szybko i za pomocą dłoni. Warto poeksperymentować z różnymi technikami masturbacji, czerpiąc z tego aktu jak najwięcej przyjemności. Jeśli jesteś mężczyzną, który jest gotowy na nowe wyzwania albo szuka własnego klucza do świata orgazmu, przemyśl inwestycję w erotyczne gadżety, które w prosty i bezpieczny sposób dodadzą Twojemu życiu pieprzyka.

JAK KORZYSTAĆ Z ZABAWEK EROTYCZNYCH DLA MĘŻCZYZN

Jak używać erotycznych gadżetów dla facetów? To zależy od ich rodzaju i Twojej wyobraźni! Nic nie stoi na przeszkodzi, żebyś sam odkrył nowe zastosowania dla klasycznych zabawek. Łam schematy i na własną rękę szukaj najprzyjemniejszej drogi do orgazmu, robiąc to w pojedynkę lub ze swoją partnerką.

Pamiętaj, że wibrator nie musi służyć do penetracji anusa. Jeśli nie masz ochoty na tego rodzaju stymulację, wibratorem możesz równie dobrze robić erotyczny automasaż, który zrelaksuje Cię i pozwoli poznać nowe, erogenne strefy – wzdłuż kręgosłupa, wokół sutków czy jąder.

Z masturbatora lub masażerów prostaty możesz korzystać sam bądź poprosić inną osobę o to, żeby stymulowały Cię za jego pomocą. Tzw. korki analne i koraliki możesz używać zarówno w trakcie zabaw sam na sam, jak i podczas seksu z partnerką czy partnerem.

ZABAWKI EROTYCZNE DLA FACETÓW – RODZAJE

PIERŚCIENIE EREKCYJNE

Cockring to jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla mężczyzn, znany już od czasów starożytności. Założony na podstawę penisa lub wokół moszny, powoduje wolniejsze odpływanie krwi z prącia, co pomaga przedłużyć wzwód, a także w ogóle go umożliwić. Na rynku dostępne są ringi o różnym obwodzie i stopniu twardości. W zależności od indywidualnych upodobań, możesz też zdecydować się na obrączkę wibrującą albo taką z wypustkami zapewniającymi dodatkową stymulację – nie tylko Tobie, ale też Twojemu partnerowi/partnerce.

Elastyczne, rozciągliwe pierścienie możesz nakładać w każdej chwili, nawet tuż przed orgazmem. Twardsze i o mniejszej średnicy lepiej nałożyć wcześniej, zanim osiągniesz erekcję. Obrączkę na mosznę nasuń, zaczynając od jąder, a dopiero później przekładając przez nią penisa.

Pierścienie na penisa możesz używać również solo, w trakcie masturbacji.

MASTURBATORY

To gadżet, który umożliwi zabawę, do złudzenia przypominającą stosunek seksualny. Masturbatory dostępne są w różnych wielkościach i kształtach. Mogą przypominać odbyt, pochwę, usta, mieć formę elastycznego rękawa czy twardej puszki, a nawet wibrować. To, jak zastosujesz masturbator, zależy wyłącznie od Ciebie – możesz go trzymać w ręku lub poprosić o to drugą osobę, a nawet zamontować na ścianie czy w ramie łóżka. Zabawkę utrzymasz w czystości w prosty sposób, myjąc ją dokładnie wodą i delikatnym mydłem.

Wybierając masturbator odpowiedni dla siebie, zwróć uwagę przede wszystkim na jego wielkość i stopień twardości. Jeśli masz dość dużego penisa, niektóre zabawki mogą okazać się dla Ciebie zbyt ciasne czy twarde.

GADŻETY ANALNE

Gadżety do anusa to grupa zabawek, które pozwalają na stymulację okolic odbytu. Wśród nich warto zwrócić uwagę na masażery prostaty, korki analne, nazywane inaczej plugami, koraliki analne oraz dilda – również te specjalnie wyprofilowane. Na początku przygody z tego rodzaju gadżetami lepiej wybrać takie o mniejszych rozmiarach i stopniowo sięgać po większe. Warto też wybierać modele o rozszerzanej podstawie, która uniemożliwi dostaniu się całej zabawki do wnętrza odbytu.

 

Sprawdź też!

Dodaj komentarz