Je joue: nowy wymiar przyjemności

SEKS-POZYTYWNI

wibrator punktu g je joue g kii
G-Kii od Je Joue

Projektowanie erotycznych zabawek to nie jedyna misja, jaką od 2008 roku realizuje brytyjska marka Je Joue. Jej założyciele wierzą, że każdy ma prawo do przyjemności, zrozumienia potrzeb własnego ciała i zdobywania nowych, seksualnych doświadczeń – w parze, solo, czy jakkolwiek tylko podpowie fantazja. Marka zachęca do seksualnej pozytywności i robi wszystko, żeby korzystanie z erotycznych akcesoriów nie musiało nikogo zawstydzać. Właśnie dlatego wymyślane przez firmę wibratory są dyskretne i przypominają małe dzieła sztuki współczesnej: mają modne kolory, eleganckie, przemyślane kształty, a w dotyku są aksamitnie gładkie. Każda z niepozornych zabawek to efekt ciężkiej pracy projektantów, inżynierów i naukowców, dzięki którym produkty brytyjskiej marki miały szansę wyróżnić się na rynku.

NAUKOWCY W SŁUŻBIE PRZYJEMNOŚCI

wibrator klasyczny luksusowy je joue uma
Uma od Je Joue

Wbrew pozorom akcesoria erotyczne to nie tylko gustowne wibratory, które można kupić z myślą o sobie bądź podarować w prezencie. Od innych, podobnych produktów różni je to co najważniejsze – mechanizm wibrujący. Twórcy marki doszli do wniosku, że kluczem do najlepszych, głębokich doznań jest nie intensywność, a częstotliwość wibracji. Okazało się, ze niskie wibracje mogą skuteczniej pobudzać ciało wywołując przyjemniejsze, bo bardziej głębokie reakcje. Co więcej, mogą mieć też wpływ na zwiększenie ciśnienia krwi (a co za tym idzie – wywołanie większego podniecenia) oraz produkcji oksytocyny, nazywanej hormonem miłości.

JAKIE PRODUKTY WYBRAĆ?

wibrator króliczek je joue fifi
Fifi od Je Joue

Gama produktów Je Joue jest szeroka i na pewno każdy jest w stanie wybrać spośród nich taki, który najlepiej odpowiada jego preferencjom. Na uwagę zasługują wibratory w kształcie króliczych uszu Fifi czy Rabbit Bullet, klasyczne „naboje” Bullet oraz masażery w formie jajka Mimi Soft, a także wibratory do stymulacji punktu G i P, odpowiednio u kobiet i mężczyzn. Zabawki do jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki Gi-Kii (recenzję gadżetu znajdziecie tutaj)oraz Uma można używać z jednym z kilku poziomów wibracji, a także jako dildo, odkrywając własne sposoby na osiągnięcie seksualnej satysfakcji. Panie planujące ćwiczyć mięśnie Kegla mogą zaopatrzyć się w zestaw progresywny kulek gejszy Ami, na który składają się kule o kilku różnych wielkościach. 

DLACZEGO JE JOUE?

Produkty marki wyróżniają się wysoką jakością – są wyprodukowane z przebadanego silikonu medycznego, mają wytrzymały akumulator, a także są wodoodporne, gdyż nie posiadają klasycznych wtyczek do ładowania.  Poza tysiącami zadowolonych klientów, wysokiej jakości gadżety erotyczne doceniają też eksperci, Od kilku lat marka wygrywa prestiżowe, branżowe nagrody – świadectwo tego, że w luksusowe seks-gadżety opłaca się zainwestować.

ami je joue progresywny zestaw kulek waginalnych
Ami od Je Joue
je joue bullet rabbit wibrator mini króliczek
Rabbit Bullet od Je Joue
mimi soft je joue masażer łechtaczki
Mimi od Je Joue
je joue pierścień na penisa Mio
Mio od Je Joue

 
 
Sprawdź też!

Dodaj komentarz