DAME PRODUCTS, BO JAK NIE BABY TO KTO?

To, co wyróżnia Dame Products spośród innych producentów zabawek erotycznych, to bezkompromisowość w służbie przyjemności. Jeśli produkt jest fajny, wygląda dobrze i spełnia wszystkie warunki gwarantujące sprzedażowy sukces, ale nie poradzi sobie w testach na grupie fokusowej, no to sorry… Dla Dame najważniejsza jest bowiem skuteczność w wywoływaniu rozkoszy u kobiet. Filozofia marki bliska jest pięknemu, zdrowemu hedonizmowi – Kobieto! Ty po prostu zasługujesz na to, by przyjemność rozpływała się po całym Twoim ciele i uginała Ci kolana, niezależnie od tego z kim, kiedy i jak uprawiasz seks. Produkty od Dame mają za zadanie uczynić świat szczęśliwszym miejscem, zaczynając od uszczęśliwienia Twojej cipki.

Eva, Dame Product

Zresztą… wyobraź sobie grę wstępną z tak oszałamiającą palcówką, że będziesz zbierać siły, by w ogóle iść dalej, albo totalnie niesamowite pieszczoty łechtaczki, w czasie, gdy jego penis jest głęboko w Tobie, a dłonie pieszczą Twoje piersi? A teraz wyobraź sobie, że możesz to mieć zarówno z partnerem czy partnerką, jak i w pojedynkę. Świetna myśl, prawda?

Fin, Dame Product

Równie świetne są założycielki marki Dame i sprawczynie całego zamieszania wokół perfekcyjnych wibratorów Eva i Fin. Alex (CEO) jest z wykształcenia psychologiem, oczywiście skoncentrowanym na seksualności i zdrowiu intymnym. Takie zainteresowania połączone z doświadczeniem w pracy ze startupami i towarami konsumpcyjnymi dały jej doskonałe know-how do założenia własnego biznesu. Z kolei Janet (dyrektor ds. technicznych) jest inżynierem mechaniki i, nim rozpoczęła pracę nad produktami Dame, projektowała w zasadzie wszystko, z drukarkami 3D włącznie. Taki miks wiedzy i umiejętności, połączony z osobistym doświadczeniem niewystarczającego, smutnego seksu i silną chęcią podarowania sobie i innym kobietom pewnego, atrakcyjnego i bezpiecznego narzędzia gwarantującego rozkosz, stał się impulsem do stworzenia marki Dame.

Dame Products Team

Alex i Jane chciały podarować kobietom produkty, które sprawią, że spowszedniały i nudny seks w ich związkach nabierze nowej mocy, a raczej przyniesie nową i pewną rozkosz. Kobiety są dziś przecież na tyle świadome, że nie chcą tkwić w czymś niewystarczającym, dlatego też produkty Dame mają za zadanie pomóc im z tego niewystarczającego wyjść.

O tym, jak świetnie dziewczyny wyczuły potrzeby swoich klientek może świadczyć fakt, że przy wprowadzaniu na rynek pierwszego produktu – Eva – zrealizowały 100% zamówień przed upływem zaplanowanego czasu przedsprzedaży. Taka reakcja rynku, pozwoliła im na dynamiczny rozwój kanałów hurtowych i współpracę z największymi i najlepszymi sprzedawcami w branży, dzięki czemu produkty mogły dotrzeć do jeszcze większej liczby spragnionych rozkoszy kobiet.

Dziś Fin i Eva od Dame Products są także w Twoim zasięgu. Nie musisz już więcej liczyć, że ktoś zadba o dobrą rozgrzewkę czy emocjonujący finał, bo sama możesz je sobie zafundować! I tylko od Ciebie zależy, kiedy, jak i w czyim towarzystwie pozwolisz sobie na totalną przyjemność.

Eva, Dame Product

Polecamy film o Dame dostępny tutaj

Sprawdź też!

Dodaj komentarz