DAME PRODUCTS, BO JAK NIE BABY TO KTO?

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

To, co wyróżnia Dame Products spośród innych producentów zabawek erotycznych, to bezkompromisowość w służbie przyjemności. Jeśli produkt jest fajny, wygląda dobrze i spełnia wszystkie warunki gwarantujące sprzedażowy sukces, ale nie poradzi sobie w testach na grupie fokusowej, no to sorry… Dla Dame najważniejsza jest bowiem skuteczność w wywoływaniu rozkoszy u kobiet. Filozofia marki bliska jest pięknemu, zdrowemu hedonizmowi – Kobieto! Ty po prostu zasługujesz na to, by przyjemność rozpływała się po całym Twoim ciele i uginała Ci kolana, niezależnie od tego z kim, kiedy i jak uprawiasz seks. Produkty od Dame mają za zadanie uczynić świat szczęśliwszym miejscem, zaczynając od uszczęśliwienia Twojej cipki.

Eva, Dame Product

Zresztą… wyobraź sobie grę wstępną z tak oszałamiającą palcówką, że będziesz zbierać siły, by w ogóle iść dalej, albo totalnie niesamowite pieszczoty łechtaczki, w czasie, gdy jego penis jest głęboko w Tobie, a dłonie pieszczą Twoje piersi? A teraz wyobraź sobie, że możesz to mieć zarówno z partnerem czy partnerką, jak i w pojedynkę. Świetna myśl, prawda?

Fin, Dame Product

Równie świetne są założycielki marki Dame i sprawczynie całego zamieszania wokół perfekcyjnych wibratorów Eva i Fin. Alex (CEO) jest z wykształcenia psychologiem, oczywiście skoncentrowanym na seksualności i zdrowiu intymnym. Takie zainteresowania połączone z doświadczeniem w pracy ze startupami i towarami konsumpcyjnymi dały jej doskonałe know-how do założenia własnego biznesu. Z kolei Janet (dyrektor ds. technicznych) jest inżynierem mechaniki i, nim rozpoczęła pracę nad produktami Dame, projektowała w zasadzie wszystko, z drukarkami 3D włącznie. Taki miks wiedzy i umiejętności, połączony z osobistym doświadczeniem niewystarczającego, smutnego seksu i silną chęcią podarowania sobie i innym kobietom pewnego, atrakcyjnego i bezpiecznego narzędzia gwarantującego rozkosz, stał się impulsem do stworzenia marki Dame.

Dame Products Team

Alex i Jane chciały podarować kobietom produkty, które sprawią, że spowszedniały i nudny seks w ich związkach nabierze nowej mocy, a raczej przyniesie nową i pewną rozkosz. Kobiety są dziś przecież na tyle świadome, że nie chcą tkwić w czymś niewystarczającym, dlatego też produkty Dame mają za zadanie pomóc im z tego niewystarczającego wyjść.

O tym, jak świetnie dziewczyny wyczuły potrzeby swoich klientek może świadczyć fakt, że przy wprowadzaniu na rynek pierwszego produktu – Eva – zrealizowały 100% zamówień przed upływem zaplanowanego czasu przedsprzedaży. Taka reakcja rynku, pozwoliła im na dynamiczny rozwój kanałów hurtowych i współpracę z największymi i najlepszymi sprzedawcami w branży, dzięki czemu produkty mogły dotrzeć do jeszcze większej liczby spragnionych rozkoszy kobiet.

Dziś Fin i Eva od Dame Products są także w Twoim zasięgu. Nie musisz już więcej liczyć, że ktoś zadba o dobrą rozgrzewkę czy emocjonujący finał, bo sama możesz je sobie zafundować! I tylko od Ciebie zależy, kiedy, jak i w czyim towarzystwie pozwolisz sobie na totalną przyjemność.

Eva, Dame Product

Polecamy film o Dame dostępny tutaj

Sprawdź też!

Dodaj komentarz