Wet For Her: kobiety z myślą o przyjemności kobiet

Kto mógłby powiedzieć więcej o kobiecym orgazmie jak kobiety? Założycielki marki Wet For Her postanowiły sprzeciwić się męskiej dominacji w świecie gadżetów erotycznych i zaprojektować zabawki z myślą o seksie lesbijskim. W efekcie powstała kolekcja wysokiej jakości, dopracowanych w najmniejszych szczegółach produktów, które polubią również otwarci na nowości panowie.

GADŻETY (NIE TYLKO) DLA KOBIET

Twórczynie Wet For Her nie powielają schematów, reinterpretując w swojej pracy definicję erotycznych gadżetów. W efekcie w pracowni założonej w 2009 roku marki powstają ręcznie robione, najwyższej jakości produkty, który w dyskretny i zaskakująco skuteczny sposób pomagają osiągnąć orgazm w trakcie masturbacji czy lesbijskiego seksu. W ofercie dostępne są m. in. dwa produkty, które już zasłużyły sobie na miano kultowych:

  • Dildo Fusion, zaprojektowane do użytku ze specjalną bielizną typu strap-on, pozwalają na dawanie i otrzymywanie przyjemności w tym samym momencie. Wyprodukowane z matowego, medycznego silikonu w jednym z trzech kolorów: czarnym, fioletowym oraz różowym, idealnie dopasowuje się do szczegółów kobiecej anatomii. To designerskie dildo może też służyć do masturbacji.
  • Podwójne dildo Union, stworzone z myślą o stymulacji obu partnerek jednocześnie. Jak podkreślają projektantki, ten gadżet może stać się dosłownie przedłużeniem kobiecego ciała. Jego opracowana starannie forma, odpowiednia długość, a także użyty wewnątrz gadżety miedziany drut pozwolą osiągnąć przyjemność w jednej z wielu ulubionych pozycji. Dodatkowo dildo można zamienić za pomocą portu USB w wibrator, pracujący w 5 prędkościach. Występuje w trzech rozmiarach (małym, średnim i dużym) oraz w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym i fioletowym.

Chociaż idea marki brzmi: kobiety kobietom, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z gadżetów Wet For Her skorzystali też… mężczyźni. 

DOPRACOWANE W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Produkty marki Wet For Her wyróżnia szacunek do kobiecej anatomii. Są bezpieczne, zapewniają komfort, umożliwiają przetestowanie nowych pozycji. Jak powstają? Przede wszystkim z dbałością o każdy szczegół. Zanim pojedyncze lub podwójne dilda, a także nakładki na palce sprawiają komuś przyjemność, są opracowywane przez projektantów i testerów – po to, żeby zapewnić maksimum satysfakcji. Wszystkie produkty Wet For Her wyprodukowane są z miękkiego i bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego, nie zawierającego ftalanów.

Wet for Her, fot. Moiz

RAZEM LEPIEJ!

Marka Wet For Her kieruje się zasadą: jeśli chcesz dojść daleko, potrzebujesz towarzystwa. Zamiast konkurować, współpracuje z innymi firmami, tworzącymi zabawki uprzyjemniające lesbijski seks. Należą do nich: marka SpareParts, słynąca ze strap-on równie wygodnych jak bawełniane figi, BsIsNice, produkująca ręcznie multikolorowe hiszpańskie dilda, a także RodeoH, której akcesoria bardziej przypominają bieliznę od American Apparel niż produkty z typowego sex-shopu. Efektem tej bezprecedensowej kolaboracji jest cała gama produktów stworzonych z myślą o wymagających klientkach.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz