L’amourose: akcesoria dla wymagających

Ekskluzywne, designerskie akcesoria, które w równym stopniu zapewniają rozkosz dla ciała, co estetyczne przeżycia? Udało się je stworzyć marce L’amourose, która tradycje francuskiego rzemiosła łączy z najnowszymi osiągnięciami techniki. Przekonajcie się, dlaczego warto zainwestować w wibrator z 18-karatowego złota.

L’AMOUROSE, CZYLI ORGAZM PO FRANCUSKU

Standardy produkcji L’amourose są nowoczesne, ale oparte na tradycyjnym, francuskim rzemiośle. Zaprojektowane w oparciu o intuicję i innowacyjne technologie zabawki pozwalają w bezpieczny i stylowy sposób poszerzać seksualne horyzonty. Chętnie sięgają po nie najbardziej wymagający użytkownicy – ci, którzy od gadżetów erotycznych oddających anatomiczne szczegóły wolą wysublimowane i zgodne z trendami wzornictwo.

Projektanci L’amourose skupiają się na jednym celu: dostarczeniu maksymalnej przyjemności. Próbując oddać esencję rozkoszy, w swoich pracowniach tworzą akcesoria nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też najbardziej ergonomiczne, a więc dostosowane do potrzeb i możliwości ludzkiego ciała. Wibratory, masażery, kulki gejszy i inne zabawki L’amourose oprócz tego, że pomagają dojść do bramy wielkiego „O” (zarówno samodzielnie, jak i w duecie), same w sobie pobudzają wyobraźnię.


L’amourose, MYA BEADS

SEKS-GADŻETY W WERSJI PREMIUM

Akcesoria L’amourose to pierwsza klasa erotycznych zabawek. Urzekające subtelnością i wyrafinowaniem mogą być traktowane jak szykowny dodatek do rozkosznych chwil spędzanych w pojedynkę lub z partnerem. W ofercie znajdziemy produkty w szlachetnej kolorystyce, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa, przemyślane, pobudzające fantazję, stanowiące idealną odpowiedź na wszystkie możliwe preferencje.

W prestiżowej kolekcji Black Diamond znajdziemy eleganckie wibratory: poręczny model Vera, ergonomiczny model Rosa, stymulujący jednocześnie waginę i łechtaczkę model Denia, a także inne produkty, w tym kulki gejszy Miya, których design inspirowany jest szlifem diamentów.

L’amourose Black Diamond, Denia

Wibratory z kolekcji Rouge, takie jak np. Prism VII to propozycja dla tych, którzy lubią wyjątkowo wysublimowane doznania. Emanują pobudzające wszystkie zmysły ciepło, nawet najchłodniejsze noce zamieniając w gorącą i niezapomnianą przygodę – niezależnie, czy spędzamy ją samotnie czy w towarzystwie.

L’amourose Prism VII Rouge

CRÈME DE LA CRÈME

Z myślą o tych, którzy od życia oczekują więcej (lub szukają idealnego prezentu na wyjątkową okazję), marka L’amourose stworzyła kolekcję Prestige, czyli hitowe modele wibratorów w wersji wykonanej ręcznie z użyciem 18-karatowego złota, zamknięte w luksusowych etui. Co ciekawe, każdy z nich można spersonalizować, dodając autorski grawer.

L’amourose, Prestige, Denia

Recenzję jednego z wibratorów marki L’amourose możecie przeczytać na portalu proseksualna.pl  

Sprawdź też!

Dodaj komentarz