Imprezy fetyszowe #1 Pornceptual

FETYSZ W SERCU MIASTA

Wystarczy kilka godzin podróży pociągiem lub samochodem, żebyśmy mogli przenieść się w magiczne miejsce, gdzie uprzedzenia i agresja wobec osób nienormatywnych są marginalne. Mowa tu o sercu Niemiec – seksownym Berlinie. W stolicy tego kraju życie wygląda całkiem inaczej, istnieją tutaj kawiarnie, puby,kluby ,księgarnie, galerie i parki, które  dedykowane są społeczności LGBTQ+ i jej działalności. Co ciekawe spora ilość akcji odbywających się w stolicy wspierana jest przez czołowych stołecznych polityków. Przecież to sam były burmistrz miasta Klaus Wowereit   skwitował je słowami „Berlin jest biedny, ale sexy”. Jeżeli więc wybieracie się tam z myślą o imprezowaniu, oglądaniu sztuki lub tak po prostu – bez celu, mam dla Was coś o czym nigdy nie zapomnicie:

Imprezy fetyszowe! –  różnią się one znacznie od tych, do których przyzwyczaiła nas kultura masowa, wartości idące za najbardziej obleganymi kinky party daleko odbiegają od weekendowego wypadu ze znajomymi na miasto. Takie eventy to prawdziwe Show – przedstawienie pełne spoconych ciał, ostrego techno i różnic kulturowych, które spotykają się w jednym miejscu tworząc całość. Jednym z najbardziej wyczekiwanym party w centrum Berlina jest cykl imprez Pornceptual – event jest znany w całej Europie i za chwile dowiecie się dlaczego.

http://pornceptual.com/

IDEA PORNCEPTUAL

Cykl imprez organizowany jest co 3 miesiące i przyświeca mu niezależnie od występujących artystów i tematyki imprezy jeden cel: poznać siebie i swoją seksualność. Dogłębnie, do granic możliwości.  Tłum ludzi, który spotyka się razem w ten specjalny dzień zapomina o podziałach i różnicach, wszyscy chcą stworzyć jeden rozbuchany namiętnością organizm, który jest otwarty na wszystkie możliwości i opcje.

Pornceptual jako jeden z topowych cyklów fetysz party otwiera drzwi klubu dla osób queer, homo, hetero, lesbijek, trans, bi i mogę tak wymieniać w nieskończoność. Wstępną inicjatywą powstania show było ukazanie piękna miłości homoseksualnych par, dopiero z czasem pomysł rozszerzył się na wszystkie formy orientacji seksualnej. Wydarzenia odbywające się w ramach imprezy karmią nie tylko nasze ciała, ale również umysł i wzrok.

Organizatorzy imprezy otwarci są na każdy przejaw ekspresji artystycznej, zwłaszcza tej z pogranicza bólu i struktur dominacji oraz uległości. Za każdym razem podczas Porcneptuala można nacieszyć oczy widowiskiem związanym z podwieszaniem, podduszaniem kontrolowanym oraz sztuką Shibari, tak więc wchodząc tam możesz doświadczyć bólu albo rozkoszy. Pamiętaj to Ty wybierasz z kim i jak.

http://pornceptual.com/

SELEKCJA. NIE WSZYSCY SĄ GOTOWI BY WEJŚĆ?

            Selekcja  jest ścisła i restrykcyjna – umożliwia to uczestnikom czuć się swobodnie i doświadczać wibracji tłumu bez zakłóceń. Wchodząc w strefę Pornceptuala musisz wiedzieć, że to co zobaczysz za chwile może zakręcić Ci w głowie -skóra, lateks, BDSM, sznury, haki, pot i wosk spływający po ciałach to wyznaczniki dobrze spędzonej nocy w tym miejscu. Strefa biletowania różni się od tradycyjnych secret party. Orgnaizatorzy stworzyli event, na którym mogą zjawić się wszyscy chętni, pod warunkiem spełnienia podstawowego kryterium jakim jest ubiór i osobowość.

PODSTAWOWE INFO

Bilety na event wyprzedają się bardzo szybko, w dniu imprezy na bramce zostaje tylko kilka sztuk – warto wybierając się na imprezę zakupić bilet szybciej. Ceny są bardzo przystępne, jeżeli zakupicie wejściówki w przedsprzedaży, natomiast kilka dni przed imprezą bilety są już znacznie droższe. Ceny uzależnione się od tego… co zamierzacie mieć na sobie.

Ci odważniejsi przychodzący nago wchodzą witani z uśmiechem i otrzymują specjalną zniżkę.mNajbliższe fetish party odbędzie na 13 października w Alte Münze w Berlinie.

Chcecie dołączyć? Zajrzyjcie tutaj: 

Sprawdź też!

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz