Konkurs: Proseksualna & Lula Pink szukają gadżetu idealnego dla…

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO?

Całkiem niedawno na blogu przybliżyłyśmy sylwetkę najbardziej rozpoznawalnej influenserki i ekspertki w dziedzinie pozytywnej seksualności, Natalii Grubizny, znanej wszystkim jako Proseksualna. Artykuł możecie przeczytać tutaj: PROSEKSUALNA: PANI OD SEKSU . Dziś wspólnie organizujemy konkurs. Jak do tego doszło i co możecie wygrać? Zacznijmy od początku.

KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ

Do stworzenia naszego małego butiku szykowałyśmy się prawie rok. Najpierw zaczęłyśmy pisać na blogu o seksie, intymności, tolerancji, a także o sztuce, modzie czy rozrywce. W tym samym czasie, zaczęłyśmy szukać gadżetów erotycznych, które same chciałybyśmy posiadać w domowej kolekcji. Tak właśnie, krok po kroku, powstał Lula Pink Sex Boutique & Blog. Pozostała już tylko jedna, drobna kwestia! Jak zaprosić do naszego „bezwstydnego” świata seks-pozytywnych ludzi? Wyskakujące pop-upy przy każdym odpaleniu wyszukiwarki? Zapychające skrzynki e-mailowe wiadomości? Eeee, to nie w naszym stylu.

RAZ KOZIE ŚMIERĆ

Jak głosi jedno z naszych, polskich porzekadeł o specyficznej i bliżej nieokreślonej etymologii – raz kozie śmierć – postanowiłyśmy napisać wiadomość do Natalii Grubizny, z prośbą o pomoc i recenzję naszego sklepu. Cóż mogę dodać… Marzenia po prostu się spełniają. Nat przyjrzała się nieco bliżej naszej działalności i pomyślała „a może by tak zorganizować konkurs…”.

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ PORTAL PROSEKSUANA.PL

Szczegóły znajdziecie na stronie autorki konkursu:

https://proseksualna.pl/gadzety/lula-pink-konkurs/

Same zdradzimy zaledwie skrawek informacji… Nasza ulubiona ekspertka od seksu, postanowiła zapytać Was o następującą rzecz:

  „Jaki gadżet z asortymentu sklepu Lula Pink (klik!) podarował(a/o)byś jego patronce i dlaczego? W komentarzu umieść link do produktu wraz z uzasadnieniem! To, co za wygraną kupisz dla siebie, może pozostać twoją słodką tajemnicą…”

– Proseksualna

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są przez Natalię Grubiznę do 28.10.2018, godz. 23:59. Nagrody zostaną przyznane do 4.11.2018. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową. 

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!

Jeśli nie macie pomysłu na super prezent dla naszej kosmitki oraz siebie, zapraszamy do serii artykułów dotyczących sekspozytywnych marek oraz polecanych przez nas gadżetów. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: https://blog.lulapink.pl/category/gadzety/ 

Sprawdź też!

Dodaj komentarz