Blush Avant Pride: kolor, który ma znaczenie

Kolekcja Blush Pride to nie tylko linia doskonałej jakości dild z silikonu platynowego, ale też hołd złożony różnorodności. Zobacz, jakie przesłanie niosą za sobą, starannie dobrane przez markę Blush, kolory i wybierz symbol, z którym się identyfikujesz, przy okazji fundując sobie niezapomniane doznania.

PLATYNOWY LUKSUS PRZYJEMNOŚCI

Nowoczesne i piękne – takie są dilda z nowej linii Blush Pride. Ich zachwycające, rozweselające na pierwszy rzut oka kolory to jednak nie tylko kwestia stylu. Każda z tych wyjątkowych, ręcznie rzeźbionych zabawek niesie za sobą znacznie ważniejsze przesłanie: że wszyscy zasługujemy na przyjemność, bez względu na orientację, potrzeby, upodobania, typ sylwetki czy myśli, którym pozwala się wieczorami krążyć po głowie. Kapsułowa kolekcja dild Avant marki Blush, nazwana Pride (od Parady Równości, czyli LGBTQ+ Pride), składa się z sześciu modeli wysokiej klasy gadżetów erotycznych, wykonanych metodą hand made z najwyższej jakości dostępnego na rynku silikonu platynowego, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Bezwonny, elastyczny i odporny na ścieranie materiał, przedłuża trwałość zabawki, jednocześnie ułatwiając jej utrzymanie w czystości. Dildami z serii Blush Pride można bawić się na różne sposoby: podgrzewając, ochładzając, montując w uprzęży, trzymając w dłoni, zanurzając w wannie pełnej wody… Bezkonkurencyjna funkcjonalność tych małych dzieł sztuki to jeszcze nie wszystko. Prawdziwa siła tkwi w kolorystyce Blush Pride, która tylko niewtajemniczonym może wydać się przypadkiem.

TĘCZOWY ORGAZM

https://www.instagram.com/p/BpR40eqBAnu/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Kolory każdego z sześciu dild, składających się na mini-kolekcję Pride marki Blush nawiązują do innej queerowej flagi. Możesz ich używać do indywidualnej ekspresji, możesz za ich pomocą wyrazić swoje poparcie dla różnorodności albo uczucia, jakimi darzysz bliską Ci osobę. Wybierz dildo lub zatyczkę analną w kolorach, z którymi identyfikujesz się Ty, Twoja druga połówka czy przyjaciel. Nie masz pojęcia, jak się w tym odnaleźć? Podpowiadamy.

AVANT – PRIDE P1 – FREEDOM

https://www.instagram.com/p/BlMimkuFRQt/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

To dildo, którego barwy nawiązują do flagi z lat 1978-1999, która powstała po zamordowaniu słynnego homoseksualnego aktywisty Harveya Milka, kiedy na ulice San Francisco na znak protestu wyszło tysiące ludzi. Z powodu braku dostępności różowej tkaniny, zaczęto masowo odszywać tęczowe flagi pozbawione paska w tym kolorze. Flaga w takiej formie przetrwała jako symbol dumy i ruchu na rzecz równouprawnienia osób LGBTQ+, jednak paski w kolorach indygo i turkusowym zastąpiono jednym, w odcieniu królewskiego błękitu. Dildo Freedom, dzięki odpowiednio umiejscowionym wypukłościom sprawdzi się jako stymulator analny i waginalny.

AVANT – PRIDE P2 – TRUE BLUE

https://www.instagram.com/p/Bjf-3dyFhYx/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

True Blue to dildo, którego kolory odnoszą się do flagi symbolizującej społeczność transpłciową. Zaprojektowała ją w 1999 roku Monica Helms, która błękit – w powszechnej opinii zarezerwowany dla chłopców i róż, kojarzący się ze stylem małym dziewczynek, oddzieliła białym paskiem, symbolizującym moment przejścia, decyzji, możliwości zmiany i niedookreślenia. Biel miała być w rozumieniu artystki kolorem dla tych, którzy uznają, że są neutralni płciowo bądź w ogóle nie chcą określać swojej płci. Jak tłumaczy Helms, układ pasków jest symetryczny, dzięki temu flaga zawsze jest prawidłowo usytuowana, bez względu na to, w którą stronę powiewa. Opracowana starannie forma dilda True Blue czyni z niego idealnego kompana, który pobudzi prostatę (punkt P) oraz punkt G.

AVANT – PRIDE P3 – BEAUTY

https://www.instagram.com/p/BjntO7olznC/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Chociaż flaga, do której nawiązuje dildo Beauty z serii Pride marki Blush, nie jest oficjalnym symbolem żadnego ruchu, identyfikują się z nią tak zwane „lipstick lesbians”, czyli nieheteronormatywne kobiety, które nie wstydzą się podkreślać swojej kobiecości. Określenie powstało w latach 80. w San Francisco, historycznej stolicy ruchu LGBTQ+ i związane było z zamiłowaniem „kobiecych” lesbijek do makijażu, obcasów i krótkich spódniczek. Dildo Beauty ma delikatnie zakrzywiony kształt, dzięki czemu trafi bez pudła w punkt G. Jego kształt, realistyczny, ale subtelny skutecznie pobudza zmysły.

AVANT – PRIDE P4 – POWER PLAY

https://www.instagram.com/p/BkbDUiKl_1r/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Power Play to model zatyczki analnej, której kolorystyka pasków nawiązuje do flagi Leather Pride Flag wymyślonej przez Tony’ego DeBlase’a w związku ze świętem Chicago International Leather w 1989 roku. Używają jej przedstawiciele tak zwanej „leather subculture”, sięgający chętnie po gadżety ze skóry. Noszenie w kontekście erotycznym skórzanych kurtek, uprzęży, smyczy może być związane z kulturą BDSM, ale również po prostu z seksualną ekspresją czy zamiłowaniem do motocykli. Korek analny posiada super stabilną i gwarantującą bezpieczeństwo podstawę. Ręcznie wykonany gadżet erotyczny w perfekcyjnie opracowanym kształcie to po prostu 10 cm czystej rozkoszy.

AVANT – PRIDE P5 – FLUID

https://www.instagram.com/p/BjyRjrclL7N/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Fluid to korek analny z kolekcji Blush Pride, który swoją kolorystykę czerpie z flagi symbolizującej „genderfluid”, czyli tak zwaną płeć płynną. Składa się z pasków uwzględniających szereg tożsamości płciowych oraz płynne granice pomiędzy nimi. I tak różowy kolor oznacza kobiecość, niebieski – męskość, biały – brak płci, fioletowy przedstawia połączenie męskości i kobiecości, a czarny symbolizuje wszystkie rodzaje, w tym trzecią płeć. Lekko zwężany kształt zakończonego solidną podstawą korka analnego sprawia, że to zabawka idealna również dla osób zaczynających swoją przygodę z analnymi igraszkami.

AVANT – PRIDE P6 – BEYOND

https://www.instagram.com/p/Bkq7YQKF7Hx/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Trzy kolory pojawiają się na korku analnym Beyond z kolekcji Blush Pride i na fladze społeczności genderqueer, czyli osób, które nie identyfikują się z podziałem na płcie. Lawendowy odnosi się do osób androgynicznych, biały – neutralnych płciowo, a oliwkowy – niebinarnych. Symbol ten wymyśliła w 2011 roku Marilyn Roxie. Sam korek analny ma kształt zmysłowego, wąskiego stożka zakończonego bezpieczną, dość szeroką podstawą. Jest to produkt UNISEX, a niewielki rozmiar sprawia, że gadżet jest idealny dla początkujących użytkowników gadżetów do seksu analnego.

Więcej informacji o dildach marki Blush dowiecie się z recenzji dostępnej tutaj.

Sprawdź też!

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz