Stalowe korki analne – fanaberia czy użyteczny gadżet erotyczny?

Mamy zasadę: najpierw gadżety erotyczne są poddawane naszym wnikliwym testom, dopiero później pojawiają się w naszym sklepie. Stąd dobrze wiemy, jakie gadżety mają szansę być pokochane przez Wasze pupcie i czy stalowe korki analne zdobione kryształkami to wymysł projektantów, czy design, któremu warto poświęcić trochę uwagi. Zwłaszcza po zmroku. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do lektury i dzielenia się swoimi doświadczeniami!

KOREK ANALNY  – CO TO JEST I DO CZEGO SŁUŻY?

Korek analny, zwany też zatyczką lub z angielskiego butt plugiem, to gadżet erotyczny, służący stymulacji anusa. Zwykle jest niewielkich rozmiarów, posiada specjalną formę ze stożkową końcówkę ułatwiającą aplikację i szeroką bazą, gwarantującą stabilne ulokowanie korka w pupci. Gładkie, wykonane z takich materiałów, jak silikon, plastik ABS, szkło borosilikatowe, metal, a nawet drewno, minimalizują ryzyko uszkodzenia wrażliwej błony śluzowej odbytu, chociaż zaleca się ich stosowanie razem z odpowiednim środkiem nawilżającym (na przykład specjalnym lubrykantem analnym na bazie wody YES BUT). Do czego służy korek analny? Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn do pobudzenia i zwiększania szans na orgazm. Zaciskające się wokół zatyczki mięśnie mogą intensyfikować przyjemność podczas klasycznego seksu waginalnego, a podczas siedzenia – stymulować prostatę, zwaną męskim punktem G. Butt plugi często stosowane są jako preludium seksu analnego, pozwalające odpowiednio przygotować się na ten rodzaj zmysłowych igraszek. Ich używanie pozwala zmniejszyć dyskomfort odczuwany podczas penetracji „tylnych drzwi”, przy okazji niwelując barierę psychiczną.

JAKIE KORKI ANALNE KUPIĆ

Zatyczki analne powoli stają się jednymi z najchętniej kupowanych akcesoriów erotycznych. Na ich popularność wpływ ma zwiększająca się świadomość dotycząca higieny, zdrowia intymnego,  a także odczarowanie seksu analnego jako niebezpiecznej i ryzykownej praktyki. Nie bez znaczenia pozostaje również pomysłowość projektantów, którzy butt plugi zamieniają na prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Wśród propozycji znanych marek znaleźć można na przykład zestawy progresywne (na przykład od Doc Johnson, korki we wszystkich kolorach queerowej tęczy (jak w kolekcji Pride marki Blush Novelties) czy zatyczki o fantazyjnych kształtach (przykładem może być chociażby trzyczęściowy zestaw Satisfyer). Korki analne w nowoczesnej wersji zyskują dodatkowe funkcje, na przykład Butt Boy od Rocks-Off to urządzenie 2w1, łączące działanie klasycznego pluga z wibrującym masażerem prostaty. Drgania zapewnia też silikonowa zatyczka No. 4 marki Oh by Je Joue, w której zamontować można specjalny silnik.

STALOWE ZATYCZKI ANALNE –ZALETY

Hitem są analne gadżety wykonane ze stali nierdzewnej, do złudzenia przypominające biżuterię. Czy  warto im zaufać? Tak, i to z kilku względów. Po pierwsze tego rodzaju akcesoria do pupci dodają blasku tym obszarom, do których słońce zwykle nie dociera. Po drugie: są kwintesencją luksusu na co dzień. Plugi marki Rosebuds zdobione są kryształkami Swarovskiego w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru i wyglądają jak przeskalowane kolczyki gwiazd z czerwonego dywanu. Metalowe butt plugi są ultragładkie (a więc łatwo wsunąć je na miejsce), higieniczne, bezpieczne w użytku. Nie generują problemów przy czyszczeniu i nie przejmują zapachów, co wielu użytkowników zniechęca do zakupu korków z lateksu czy gumy (których swoją drogą również nie polecamy!). Jeśli obawiasz się, że trudniej nad nimi zapanować, wybierz zakończony poprzecznie model Rosebud Cristall New Medium albo Pure Plug marki njoy zakończony otworem na palec, ułatwiającym wyjmowanie zabawki. Istnieje jeszcze jeden powód, żeby zainwestować w zatyczki analne ze stali nierdzewnej: można je chłodzić lub nagrzewać (chociażby temperaturą własnego ciała). Takie sensualne zabawy mogą stać się ważną pozycją w portfolio Twoich seksualnych doświadczeń. Dodatkowo ekskluzywne, stalowe akcesoria intymne robią niemałe wrażenie, mogą być więc dobrą propozycja na prezent dla bliskiej osoby.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz