Impreza Lust Supper

Co to jest Lust Supper?

Lust Supper to jedna z najbardziej wyjątkowych imprez w okresie przedświątecznym w Polsce. Jej hasło przewodnie to FETISH + FUN + FANTASY. To wyjątkowe fetish party już 15. grudnia po raz kolejny ściąganie freaków, miłośników BDSM i fanów kink z całej Polski. Tym razem również obowiązuje kilka zasad, które trzeba spełnić, żeby dostać się do klubu i z innymi fetyszystami celebrować noc nieziemskich wrażeń.

Jakie warunki muszę spełnić?

Pierwszym warunkiem jest posiadanie karty klubowej, które gwarantują wszystkim uczestnikom imprezy poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Filozofia Lust Supper jest brak przypadkowych osób. Kartę wyrabia się raz, za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie LustSupper.com (http://www.lustsupper.com/#zasady-imprezy). Jednocześnie organizatorzy party zastrzegają sobie prawo do selekcji zgłoszeń, których zwykle jest więcej, niż ilość kart, jakie mogą przyznać.

Drugim warunkiem jest ścisły dress code. Jak podkreślają organizatorzy, oznacza to „zero jeansów i t-shirtów”, a także „zero kiczu i tandety”. Wymagana jest pełna stylizacja w duchu fetish, a więc lateks, skóra, uprzęże, łańcuchy, gorsety, bielizna, futra, mundury, sutanny i ornaty, styl drag, styl burleska, stroje z innej epoki, pełne stroje tematyczne (na przykład medical, maid) oraz wszelkie inne dziwactwa, a także po prostu nagie ciało. Ma być perwersyjnie, niegrzecznie i z fantazją. Niedozwolony jest zwyczajny imprezowy strój, którym nie wywołalibyśmy poruszenia w „normalnym” klubie, garnitur bez dodatków fetish, outfit codzienny czy sportowy. Jeśli nie masz pewności, czy Twój pomysł na look jest odpowiedni, możesz napisać maila z zapytaniem na adres info@Lustsupper.com. Pamiętaj o motto Lust Supper: „dress to impress, dress to extreme”.

Kolejnymi aspektem, który należy ściśle przestrzegać podczas Lust Supper, jest zasada „no means no”. To znaczy, że nikomu nie wolno być agresywnym, nachalnym, nieuprzejmym. Nie wolno używać klapsów, bata czy nawet dotykać cudzego ciała bez pozwolenia. Za takie zachowania można dożywotnio stracić kartę członkowską oraz zostać wyproszonym z imprezy. Dodatkowo należy pamiętać o zakazie korzystania z aparatu fotograficznego, również tego w telefonie. Osoby, które chcą mieć zrobione zdjęcie, mogą poprosić o to akredytowanego fotografa, który pracować będzie na terenie klubu.

Co oferuje Lust Supper?

Nie zraziła Cię żadna z powyższych zasad? Czujesz się gotowa/gotowy na dopracowanie swojego fetish looku i wzięcie udział w jednej z najbardziej podniecających imprez dla fetyszystów? Wyślij swoje zgłoszenie i baw się razem z innymi freakami w przytulnym, nowoczesnym klubie z miękkimi kanapami, dużymi łóżkami, meblami BDSM, przebieralnią, prysznicem i dobrze wyposażonym barem. O Twoje wrażenie dodatkowo zadba przynajmniej trzech DJ-ów, grających techno, minimal, electro i machine body music, a także dodatkowe bodźce wizualne, takie jak światła, wizualizacje (w tym porno) i wszechobecna sztuka. Lust Supper odbędzie się 15. grudnia w centrum Łodzi – dokładny adres zostanie podany w dniu imprezy. Koszt wejściówki to 50 zł-70 zł.

Lust Supper
Sprawdź też!

Dodaj komentarz