Trzy największe erotyczne trendy 2019 roku. Co nas czeka w łóżku?

Z okazji nadchodzącego roku specjalnie dla Was przewidujemy przyszłość i typujemy trzy trendy, które rządzić będą w naszych sypialniach. Z którym z nich macie największą szansę się polubić?

Futuryzm

Jednym z wiodących w 2019 roku erotycznych trendów będą innowacyjne gadżety, dające jeszcze więcej możliwości, niż do tej pory. Jedną z tych, które z chęcią będziemy testować na sobie jest… cyberseks. Wibrator do stymulacji punktu G Lush marki Lovense jest sterowany aplikacją na smartfona, dzięki czemu można doświadczać pikantnych zabaw z partnerem/partnerką, niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajduje. Za pomocą telefonu można wybierać między innymi intensywność wibracji, a także ich rodzaj. Podobnie działa anatomicznie wygięty wibrator Osci, dzięki którym można wzajemnie spełniać swoje erotyczne życzenia na odległość. Wśród nowoczesnych akcesoriów erotycznych w 2019 roku królować będą również wibratory z ruchomymi końcówkami, które pozwalają na dopasowanie kąta stymulacji do swoich potrzeb. Elastyczną konstrukcję mają między innymi wibratory California Dreaming marki CalExotics oraz designerskie króliczki Happy Rabbit. Futuryzm ma też inne oblicze: to nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają zabawkom działać skuteczniej, ale w bardziej dyskretny, mniej zauważalny sposób. Świetnym przykładem mogą być wibratory marki Fun Factory, które oprócz klasycznych wibracji zapewniają mocne, niezwykle realistyczne pchnięcia, stymulujące punkt G i wywołujące wielokrotne orgazmy (nawet, jeśli do tej pory wydawało Ci się, że nigdy nie będziesz w stanie ich osiągnąć). Fanki orgazmów jak z filmu science fiction mają też sznsę polubić wibratory z elektrostymulacją, na przykład te z serii Impulse od CalExotics. Technologia ta wykorzystyje impulsy elektryczne ze specjalnych wkładek elektrostymulacyjnych ze stopu cynku. Takie gadżety wzmacniają mięśnie dna macicy, ułatwiając osiąganie bardzo mocnych orgazmów.

Burleska

Futurystyczny sprzęt hi-tech w 2019 ustąpią miejsca jeszcze jednemu silnemu trendowi: erotyce w duchu retro. Przebieranki inspirowane burleską mają szanse stać się jedną z naszych ulubionych sypialnianych aktywności. Zadanie nie będzie trudne, między innymi dzięki wyjątkowej ofercie takich marek, jak Maison Close (co z francuskiego oznacza po prostu burdel) czy Bijoux Indiscrets. Ozdobne nasutniki z chwostami, stylowe packi do klapsów, floggery i maski będą idealnym uzupełnieniem koronkowej bielizny erotycznej i seksownych szlafroczków. Każdej szanującej się (mniej lub bardziej) femme fatale przydadzą się też świece zapachowe marki Lelo czy jadalna, czekoladowa farbka do ciała Shunga czy rozgrzewający olejek do ciała tej samej marki. Miłośniczki retro mogą też do woli wybierać spośród elektronicznych gadżetów. Uroczy stymulator w kształcie serduszka Rianne S czy stylowy retro masażer Rocks-Off będą idealne.

Weganizm

Ten trend nikogo nie powinien dziwić. Po popularności diety roślinnej i wegańskiej mody (w 2019 coraz więcej marek zrezygnuje z naturalnych futer!), przyszła kolej na przyjazne zwierzętom akcesoria erotyczne i kosmetyki do higieny intymnej. Na szczęście zakup przyjaznych weganom prezerwatyw czy lubrykantów nie jest już problemem – ich produkcją zajmuje się coraz więcej marek. W sklepie Lula Pink przygotowaliśmy nawet osobny dział z wegańskimi produktami dla erotycznych freak’ów. Kondomy australijskiej marki Glyde nie posiadają dodatku kazeiny, czyli białka mleka krowiego, podobnie jak te od Fair Squared. Zresztą ta niemiecka marka oferuje weganom znacznie więcej, w tym kosmetyki do pielęgnacji ciała z organicznymi składnikami (na przykład morelowa emulsja) z certyfikatem Vegan Society. Niektóre marki mogą się pochwalić w 100% wegańskim sprzętem elektronicznym. Taki jest na przykład bestsellerowy wibrator Gigi 2 od Lelo. Przewidujemy, że 2019 będzie też rokiem rosnącej popularności kubeczków menstruacyjnych, które stanowią najlepszą ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych środków higieny osobistej, bielonych chemikaliami i zwiększającymi ilość trudnych do recyklingu odpadków.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz