Feministyczne Święto Dziewczyńskości!

12 października 2019r. w godzinach od 16.00 do 22.00 w Warszawie (klub No Problem – Bracka 20) odbędzie się urodzinowe spotkanie butiku i bloga Lula Pink, podczas którego będą miały miejsce warsztaty, dyskusje, pokazy prac, stand-up oraz loteria na rzecz Funduszu Antywprzemocowego Feminoteki dla kobiet z doświadczeniem przemocy.

Do wspólnej celebracji roku działalności, twórczynie zaangażowanego społecznie sklepu z gadżetami erotycznymi zaprosiły sekspozytywne dziennikarki, artystki, komiczki i aktywistki, które podczas imprezy będą dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w drodze do samooafirmacji. 
Imprezę otworzą warsztaty Selfie Love prowadzone przez Zofię Krawiec, autorkę instagramowego projektu Neurotic Girl oraz twórczynię miniserialu „Łatwo płonę”. Redaktorki czasopisma Grl’s Room i autorki przełomowego intymnego pamiętnika – CIPKOnotesu: Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak opowiedzą m.in. o tym, dlaczego warto i jak zaprzyjaźnić się ze swoją cipką, a fotograficzka Miss Keymo przeniesie uczestniczki do świata queerowej seksualności podczas swojego SlajdSzoł. Dziewczyńską zabawę rozkręcą dwie czołowe komiczki polskiego stand-upu – Olka Szczęśniak i Paulina Potocka, które w bezkompromisowy sposób opowiadają na scenie o tym, o czym często nie mówi się głośno. Oprawą graficzną dla imprezy będą minimalistyczne prace z erotycznym pazurem wrocławskiej artystki Magdaleny Kańczukowskiej, występującej pod pseudonimem Prostasztuka. Ekipę będzie wspierać także marka Girls Watch Porn.

Celem spotkania jest zacieśnienie dziewczyńskich więzi, stworzenie bezpiecznej przestrzeni do swobodnej rozmowy w przyjaznym gronie, ale także zwiększenie świadomości na temat kobiecej seksualności oraz wsparcie dla osób, które stały się ofiarami przemocy, w tym seksualnej.
Wydarzenie nie jest biletowane, jednak przy wejściu będzie możliwość zakupu losu, który zostanie wymieniony podczas imprezy na prezent-niespodziankę. Nagrody przewidziane są dla wszystkich losów. Zebrane ze sprzedaży losów fundusze, zostaną przekazane na działalność Feminoteki.
Więcej informacji na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/420348271947036/

Sprawdź też!

Dodaj komentarz