Króliczek z elektrostymulacją Calexotics

BEZPIECZNA RANDKA

Podczas kwarantanny jest mniej chętnych na spontaniczne spotkania erotyczne. Strach o zakażenie się drogą kropelkową zatrzymuje ludzi w ich czterech ścianach. Ja dbam o siebie, ale często wychodzę się przewietrzyć.

Tęsknię za świeżym wspomnieniem swobody, bo poznałam dużo ciekawych osób. Teraz pozostały mi zaufane randki i ja sama sobie. Dlatego gdy paczuszka z nową zabawką dotarła do mnie, wypróbowałam ją od razu.

OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

Szybko odwijałam warstwy papieru i w końcu ujrzałam go. Mój nowy wibrator z opcją elektrostymulacji. Przytuliłam go do twarzy jak zazwyczaj robię z rzeczami, których fakturę chcę poznać.

Na głównym trzonku znajduje się srebrny owal, jest to miejsce szczypiące prądem, a poza tym nadaje wibratorowi kosmicznego wyglądu. Wiem, że
większość zabawek erotycznych wygląda jak zwiastuni estetyki przyszłości, ale ten wygląda do tego naprawdę zmysłowo.

Jest niewielki, ale wiemy że rozmiar nie zawsze ma znaczenie! Ma siedem trybów wibracji: trzy jednostajne o zwiększającym się natężeniu i cztery pulsacyjne. Są na tyle zróżnicowane siłą i rytmem, że można znaleźć coś na każdy humorek.

PODSZCZYPYWANIE WARG

W tym wypadku zgrabna główka dostarcza wiele przyjemności. Część masująca łechtaczkę stymuluje równie intensywnie jak główny trzon. Jest to dla mnie bardzo ważne i nie zawiodłam się.

Po włączeniu opcji elektrostymulacji obawiałam się siły uszczypnięć, ale okazały się na tyle intensywne żeby wspomagać przyjemność i na
tyle delikatne żeby nie spalić mi włosów łonowych.

Wiedziałam, że lubię rozmaite formy małych seksualnych tortur i czekałam na efekt bardzo nawilżona. Dzięki temu impulsy rozchodziły się po powierzchni moich warg dostarczając mi jeszcze więcej przyjemności, niż sama standardowa masturbacja.

Stymulacja dopochwowa i łechtaczkowa na raz okazała się cudownym przeżyciem, tym bardziej, że źródła przyjemności były zupełnie różne.

SŁODKI KOMPAN

Wibrator Calexotics Impulse Estim Dual Wand polecam osobom, które pragną uszczypnięcia świeżości w swoich parties intimes. I pamiętajcie, że bezpieczna miłość jest zawsze ważna, a w czasach pandemii lepiej czasem zostać w swoim łóżeczku albo wannie.

Uwierzcie mi, że z tym wibratorem będzie wam raźniej!

OD LULI

WIBRATOR KRÓLICZEK ESTIM DUAL WAND IMPULSE CALEXOTICS

Materiał: silikon, plastik ABS, stop cynku

Rozmiar: Ø ogólna 6.25 cm, Ø trzon 3.5 cm, stymulator 2.5 cm, długość całkowita 21.5, trzon 12 cm, stymulator 5.75 cm

Wibracje: 5 niezależnych funkcji elektrostymulacji i 7 trybów wibracji

Wodoodporność: tak, nie można jednak zanurzać wibratora z włączoną funkcją elektrostymulacji

Ładowanie: Kabel USB

Gwarancja Producenta: 1 rok

Sprawdź też!

Ten post ma 6 komentarzy

  1. 15latka

    Jaka jest cena? Oczywiście jestem teraz za młoda by używać tego typu rzeczy tylko jestem ciekawa jaka jest cena skoro ma liczne zalety.

  2. Magda

    Dostałam go w prezencie, niestety nie mam do niego lubrykantu. Możesz polecić jakiś do zabaw z Elektro?

  3. Emma

    Hej! Jak go używasz? Chodzi mi o to, ze on jest również „zdrowotny” – pozwala na zniwelowanie nietrzymania moczu oraz można na nim ćwiczyć mięśnie dna miednicy, przez co mamy intensywniejsze orgazmy. Tylko nie wiem, jaki tryb mam włączyć… prosiłabym o radę 🙂

Dodaj komentarz