#kobietynawibratory – zgarnij wibrator dla przyjaciółki

Ostatnie tygodnie zmusiły nas wszystkich do zweryfikowania swoich planów i działań. Cały świat zwolnił, a my z nim. Mamy olbrzymie szczęście spędzać ten trudny czas w zaciszach naszych domów z bliskimi osobami i całym zapasem gadżetów erotycznych. Mamy także świadomość, że izolacja nie dla wszystkich jest komfortowa, nie dla wszystkich jest łatwa.

Chcemy podzielić się przyjemnością, potrzebujemy jednak Twojej pomocy! Zgarnij wibrator dla swojej przyjaciółki w ramach akcji #kobietynawibratory.

Sprezentujmy wspólnie odrobinę bezwstydnej radości kobietom i dziewczynom, które chciałyby spróbować zabaw z gadżetami erotycznymi, jednak do tej pory nie miały ku temu okazji.

#kobietynawibratory #pierwszygadżeterotyczny

Przyjaciółkom dajemy wibratory Blush Novelties Gaia, Blush Gaia Bullet.

Dlaczego wibrator Gaia?

Blush Novelties Gaia

Nasza planeta potrzebuje odpoczynku i wytchnienia. Wybory konsumenckie, których dokonujemy każdego dnia mają dla tego procesu duże znaczenie, dlatego postawiłyśmy na klasyczne wibratory z bezpiecznych dla waszych ciał i środowiska materiałów. Prosta forma tych zabawek pobudza fantazję, sprzyja odkrywaniu własnej seksualności.

Dla kogo jest ta akcja?

#kobietynawibratory to akcja dla wszystkich osób z doświadczeniem życia jako kobieta – bez względu na to, jak się identyfikujesz, co masz w majtkach i kto interesuje Cię seksualnie i/lub romantycznie. Akcja skierowana jest do kobiet hetero, homo, bi i asów. Do ciskobiet, trans kobiet i transmężczyzn. Doświadczenie życia jako kobieta jest kategorią pojemną, mieści w sobie wiele historii i różnych doświadczeń dyskryminacji bądź wykluczenia. Wszystkim tym osobom chcemy dać przestrzeń do eksplorowania własnej seksualności.

Dlaczego rozdajemy wibratory?

bo w czasie trwania epidemii lepiej zostać w domu. Zależy nam na Waszym bezpieczeństwie równie mocno jak na przyjemności. Odpuście randkowanie na Tinderze na jakiś czas. Gadżety erotyczne mogą Wam pomóc zniwelować stres, odkryć uroki samomiłości, ale także rozbudzić namiętność w związku lub uzyskać satysfakcję niezależnie od partnera/ki – w końcu ochota na seks nie zawsze przychodzi równocześnie;

bo kobiety mają prawo do przyjemności. Przy okazji akcji #kobietynawibratory chcemy zwrócić uwagę na problem nierówności płciowych w doznawaniu przyjemności. Kobieca przyjemność jest spychana na dalszy plan. Chociaż od rewolucji seksualnej minęło już kilka dekad olbrzymia liczba kobiet nie doświadcza rozkoszy płynącej z samomiłości, seksu i orgazmów.

bo chcemy ułatwić dostęp do gadżetów erotycznych. Wibrator nie jest produktem pierwszej potrzeby, dlatego kobiety często rezygnują z zakupu zabawki erotycznej na rzecz bardziej pragmatycznych produktów. Zawsze jest coś pilniejszego niż przyjemność, prawda? Nie dla nas! Zachęcamy do eksperymentowania, chwil beztroski i relaksu, na które sobie tak rzadko pozwalamy.

bo wierzymy w siostrzeństwo. Wibrator jest dla nas symbolem kobiecej przyjaźni, więzi i wsparcia. Nie możemy wszystkich kobiet przytulić i wesprzeć w bezpośrednim kontakcie, ale możemy sprezentować wibrator!

– bo chcemy budować sekspozytywną społeczność. Próbujemy rozpocząć dyskusję na temat masturbacji. Zachęcić Was do rozmów w gronie przyjaciółek o swoich doświadczeniach seksualnych, przyjemnościach, ale także problemach. Podaruj swojej BfFF wibrator – może okazać się świetnym pretekstem do rozmowy…..

Jak wygrać wibrator dla przyjaciółki?

  1. Polub profil Instagramowy lulapink.pl  oraz blush_novelties
  2. Oznacz kumpelkę w poście i napisz, dlaczego ona.

Na komentarze umieszczone pod grafiką konkursową czekamy w dniach od 7 do 14 kwietnia na profilu IG.

Rozalia Paszkiewicz

Nagrodzimy najbardziej oryginalne, zabawne, chwytające za serce uzasadnienia. Do zabawy podejdź bez presji i na luzie – przygotowałyśmy sporą liczbę zabawek! Historie nie muszą dotyczyć seksualności. Interesuje nas przyjaźń i siostrzeństwo <3.

Jak i kiedy ogłosimy wyniki?

Ze zwyciężczyniami skontaktujemy się pisząc prywatną wiadomość na Instagramie 18 kwietnia 2020 r.

Jak wesprzeć akcję?

Chcesz z nami zbudować nowy porządek, w którym kobieca seksualność ma znaczenie? Po pierwsze, weź udział w konkursie! Po drugie, zachęcamy do umieszczania grafik, ilustracji, rysunków, zdjęć z gadżetami erotycznymi na swoich profilach IG z naszym hasztagiem. Dzięki temu wspólnie dotrzemy do większej liczby dziewczyn i kobiet.

Cudowne Ambasadorki i Ambasador

Do akcji włączyły się polskie ilustratorki i artystki przygotowując prace specjalnie poświęcone tematowi masturbacji: Gosia Bartosik, Agata Baumgart, Olga Beyga, Nina Budzyńska, Monika Cyprian, Justyna Dziabaszewska, Kasia Kurka, Małgorzata Mycek, Rozalia Paszkiewicz, Maryna Sakowska, Magdalena Sobolska i Kaja Szałankiewicz. Wśród autorek prac znalazł się także jeden rodzynek – poznański tatuator Dziaraptor.

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1rhEIEzntSQsbwBX7O3gJ6lmhRVhDgGJN

Ich prace będzie można obejrzeć w przestrzeni online oraz podczas wystawy, którą planujemy zorganizować po zakończeniu kwarantanny.

PS Jeśli chcesz umieścić jedną z grafik przygotowanych przez wspierające nas artystki, pamiętaj o podpisaniu prac ich nazwiskiem ?.

Joanna Mudrowska
Magdalena Sobolska
Natasza Kornobis
Dziabaszewska
Kasia Kurka
Sprawdź też!

Dodaj komentarz