blush candy haert naughty do me now

Korek analny Blush Candy Heart

Mój czuły ogonek

Niedawno przeżyłam swoją pierwszą przygodę z seksem analnym. Chciałam się do tego przygotowywać za pomocą jakiegoś miłego gadżetu. Wtedy z pomocą ruszyły dziewczyny z Luli. Dostałam od nich butt plug z napisem do me now.

Trochę strachliwie

Blush Candy Heart to słodka zabawka, która oswoi i odczaruje strach wobec penetracji analnej, jeśli się jej trochę boisz. Ja na przykład przez wiele lat unikałam tego doświadczenia właśnie z obawy. Ze strachu przed bólem i i zawstydzona podstawową fizjologią ciała. Zdecydowałam się na ten typ uprawiania miłości z zaufanym mi kochankiem.

Trening czyni mistrzynię

Dzięki temu, że wcześniej sama bawiłam się z butt plugiem byłam lepiej przygotowana. Poznałam swoje ciało z tej strony i badałam wytrzymałość i wrażliwość mojej pupy.

Pamiętaj, że jeśli ktoś chce z Tobą uprawiać seks, musi akceptować Cię takim/ą, jakim/ą jesteś i być współodpowiedzialnym za przyjemność waszej pary, czy grupy. Jeśli decydujesz się z kimś na seks analny to pamiętaj, aby dobrze się nawilżyć!

Blush Candy Heart: miło leży w dłoni i nie tylko

Opisywany przeze mnie korek analny jest zrobiony z bardzo miękkiego silikonu platynowego. Dzięki temu jest przyjemny w dotyku i elastyczny. Później możesz stosować większe rozmiary w zależności od preferencji. Ten, którego ja używałam był stosunkowo mały. Na koniec życzę miłej zabawy.

Wszyscy fani analu łączcie się, ja dołączam do waszego klubu.

Blush Candy Heart: przypisy Luli Pink:

W serii Candy Heart znajdziesz 3 wersje kolorystyczne silikonowego korka z różnymi napisami. Be Mine, Do Me Now, Spank Me należą do serii Naughty i mają rozmiar 8 cm x 3.5 cm. Dla bardziej zaawansowanych osób powstała także seria Naughtier, w skład której wchodzą korki: Fill Me Up, Fuck Me, Ride With Me w rozmiarze 9 cm x 4.3 cm.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz