blush candy haert naughty do me now

Korek analny Blush Candy Heart

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Mój czuły ogonek

Niedawno przeżyłam swoją pierwszą przygodę z seksem analnym. Chciałam się do tego przygotowywać za pomocą jakiegoś miłego gadżetu. Wtedy z pomocą ruszyły dziewczyny z Luli. Dostałam od nich butt plug z napisem do me now.

Trochę strachliwie

Blush Candy Heart to słodka zabawka, która oswoi i odczaruje strach wobec penetracji analnej, jeśli się jej trochę boisz. Ja na przykład przez wiele lat unikałam tego doświadczenia właśnie z obawy. Ze strachu przed bólem i i zawstydzona podstawową fizjologią ciała. Zdecydowałam się na ten typ uprawiania miłości z zaufanym mi kochankiem.

Trening czyni mistrzynię

Dzięki temu, że wcześniej sama bawiłam się z butt plugiem byłam lepiej przygotowana. Poznałam swoje ciało z tej strony i badałam wytrzymałość i wrażliwość mojej pupy.

Pamiętaj, że jeśli ktoś chce z Tobą uprawiać seks, musi akceptować Cię takim/ą, jakim/ą jesteś i być współodpowiedzialnym za przyjemność waszej pary, czy grupy. Jeśli decydujesz się z kimś na seks analny to pamiętaj, aby dobrze się nawilżyć!

Blush Candy Heart: miło leży w dłoni i nie tylko

Opisywany przeze mnie korek analny jest zrobiony z bardzo miękkiego silikonu platynowego. Dzięki temu jest przyjemny w dotyku i elastyczny. Później możesz stosować większe rozmiary w zależności od preferencji. Ten, którego ja używałam był stosunkowo mały. Na koniec życzę miłej zabawy.

Wszyscy fani analu łączcie się, ja dołączam do waszego klubu.

Blush Candy Heart: przypisy Luli Pink:

W serii Candy Heart znajdziesz 3 wersje kolorystyczne silikonowego korka z różnymi napisami. Be Mine, Do Me Now, Spank Me należą do serii Naughty i mają rozmiar 8 cm x 3.5 cm. Dla bardziej zaawansowanych osób powstała także seria Naughtier, w skład której wchodzą korki: Fill Me Up, Fuck Me, Ride With Me w rozmiarze 9 cm x 4.3 cm.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz