Satisfyer Pro 2 NG: Pocałunek matowego dziubka

Nowy członek paczki

@ultramarynata

Oto innego rodzaju towarzystwo. Wylądowałam w łóżku z mięciutką końcóweczką. Zawsze używałam do seansu kilku zabawek, ale teraz wyprosiłam innych gości i zostałam sama z Satisfyer’em. W przeciwieństwie do moich innych gadżetów, tu uchwyt jest z twardego plastiku co nie ma większego znaczenia praktycznego, a jedynie sprawia że zabawka inaczej leży w dłoni. Jasny znak gdzie jest rączka, wiem gdzie strefa „rozrywki”.

Od małego buziaka

@ultramarynata

Na końcu rączki są jakby usteczka. Po włączeniu drgają one coraz szybciej i szybciej, subtelnie zasysając powietrze. Moja skóra pod nimi drży jakby całował mnie motyl. Poetyckie zdania prowadzą usteczka od mojego zwilżonego sutka, do coraz bardziej nabrzmiałej łechtaczki. To jak milutkie w odczuciu są frykcyjne ruchy odbywające się we wnętrzu silikonowego dziubka, zaskakuje mnie. Jest to zupełnie ciekawy i nowy dla mnie rodzaj przyjemności.

Dokładnie jak na mapie

@ultramarynata

Uczę się swojego codziennego ciała i ciał innych osób uważnie i cierpliwie. Ten mały różowy punkcik nazywany łechtaczką, jest bardzo ważnym przystankiem na drodze ku rozkoszy osób posiadających waginę i ją używających jako organu miłości cielesnej. Dziubek Satisfyer’a jest uformowany tak, że bez większego problemu można odnaleźć ten słodki zakątek i chwilę się tam zatrzymać… będzie to bez wątpienia bardzo ekstatyczny postój.

Dla kogoś kto lubi pocałunki

Jeśli kochasz uprawiać seks oralny i chcesz dać chwilkę odpoczynku językowi lub przypomnieć sobie ten typ przyjemności w samotności, to daj sobie właśnie Satisfyer (model tego typu). Nie musisz być doświadczoną erotyczne osóbką, żeby z łatwością ulokować go w „docelowym” miejscu. Poza tym drażnienie nim innych sfer erogennych też jest całkiem rozkoszne. Miłej zabawy i buziaczki ode mnie.

@ultramarynata

Dopisek Luli:

Klara testowała bezdotykowy masażer Satisfyer Pro 2 Ng

Materiał: Silikon medyczny, ABS

Wodoodporność: Tak

Ładowanie: Magnetyczny kabel USB

Możliwości: 11 rodzajów fal

Poziom głośności: Cichy

Rozmiar: długość 16.5 cm, szerokość 4.6 cm, wysokość 6.5 cm

Waga: 248 g

Cena: 199 zł (Obecnie w promocji 159 zł)

Sprawdź też!

Dodaj komentarz