sztuczki i rozkosze seksu analnego

Sztuczki i rozkosze seksu analnego #1 – podarujmy światu anal

Czy zawsze chciałxś spróbować seksu analnego, ale znalezienie porządnego info jak to robić graniczyło z cudem? Może jesteś ciekawx, ale boisz się, że ta przyjemność będzie dla Ciebie bolesna? A może wystarczająco już naczytałxś_eś się artykułów o seksie analnym, w których wszystkie treści są podobne i kurewsko nudne, a porady w nich zawarte nie są zbyt konkretne? Tak, wiemy, że naczytałxś się tych samych szmatławych tekstów, ale co jeśli chcesz wyjść poza to, co niewyrażone i niedopowiedziane?

Nowa seria Luli Pink

Nightwarmer

I tak właśnie ekipa Luli Pink stwierdziła, co następuje: czas raz na zawsze skończyć z mitami i tabu wokół analu. W ramach tej decyzji zdecydowałyśmy się podjąć współpracę z naszą specjalistką, która eksperymentuje z seksem analnym od dłuższego czasu.

Poznajcie Mar. Jest to osoba, która spróbowała chyba wszystkiego na linii gadżet-tyłek, a na pewno więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. Było tego tak dużo, że nasza bohaterka spokojnie zawstydza właścicieli sex shopów swoją wiedzą i pozwala edukować ich w kwestii seksu analnego. W końcu zdobyła tę wiedzę w ciężki sposób — nie tylko przez doświadczenie, ale również przez swoje naukowe podejście.

Będziemy publikować analną serię pod nazwą „Sztuczki i rozkosze seksu analnego”. W cyklu Mar zaprezentuje konkretne porady i nauki, które musiała zgłębiać sama z powodu braku rzetelnych i dobrych źródeł informacji. Taki stan rzeczy spowodowany jest ciągłym tabuizowaniem tej formy seksu. Nawet we współczesnej rzeczywistości dla wielu anal to coś związanego ze wstydem, coś co jest nieodpowiednie i zakazane. Ale…

Lula Pink krzyczy: hola, stop! Podarujmy światu anal!

Nasza seria będzie dostępna w dwóch językach — polskim i angielskim, będzie to też pierwsza międzynarodowa kooperacja i przygoda Luli Pink, co w pełni odda naszą pracę nad zagadnieniem seksu analnego — zbliżyć i dotrzeć z informacjami do jak największej liczby osób. Mar będzie publikować po angielsku, ponieważ jeszcze (jeszcze!) nie mówi po polsku, ale próbuje zgłębić tajniki tego trudnego języka. Lula Pink będzie zapewniać tłumaczenia na polski i już nie może się tego doczekać!!!

———

Seks analny w Krainie Mar

Hej! Mam na imię Mar i pewnego razu postanowiłam zgłębić temat seksu analnego. Przyświecał mi jeden cel: chciałam spróbować z kimś analu bez narażania się na ból — byłam PRZERAŻONA, bo wiedziałam, że anal potrafi być bolesny lub tak mi się wydawało. A wydawało mi się tak, bo wszyscy dookoła powtarzali taką ludową mądrość. Albo plotki; jako tę mądrość.

Przekopałam internet w poszukiwaniu informacji, jak przygotować się do mojej analnej przygody, posiłkowałam się opinią seksuologa, a także otrzymałam różne wskazówki od osoby, z którą miałam zamiar spróbować analu – on miał już doświadczenie z tego rodzaju zabawą. Przez cały czas mojego eksperymentowania, podczas realizacji nowych pomysłów, to właśnie on aktywnie wspierał moją analną podróż w nieznane, i to on zaczął namawiać mnie, żebym podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, aby pomóc innym.

Częścią tej zabawy jest właśnie eksperymentowanie — samo w sobie jest doświadczaniem przyjemności takiej, która nigdy się nie skończy i zawsze będzie częścią tej zabawy.

Zatem po kolei. Oto co planuję: podzielę się z Wami wszystkim, czego musiałam sama się dowiedzieć podczas moich eksperymentalnych sesji lub po godzinach, dniach, tygodniach i miesiącach przeszukiwania internetu w celu znalezienia czegokolwiek użytecznego. Oczywiście, większość blogów i artykułów dotyczących analu jest bezużyteczna!

Niestety to, co w zasypie gównianych informacji jest faktycznie użyteczne trzeba odkrywać samemu, niejako po omacku. Nieziemsko mnie to denerwowało. Wydaje się, że osoby piszące te artykuły nigdy nie miały do czynienia z tym, o czym piszą. Znalezienie czegoś „analnie” konkretnego i godnego polecenia graniczy z cudem.

W cyklu dot. seksu analnego poruszymy takie tematy, jak:

 • Jak „trenować” swój tyłek  lub „rozciągnąć swoją dziurkę” do analnej zabawy
 • Jak osiągnąć dalszy postęp (co może być trudniejsze niż myślicie)
 • Techniki relaksacyjne dla Twojej dziurki (inne niż pełna sesja medytacji w trakcie – WTF?!)
 • Wskazówki na temat wkładania
 • Anal i ból
 • Jak dbać o delikatną skórę okolic odbytu, czyli kremy i inne specyfiki, także przy drobnych „kontuzjach” skórnych
 • Bezpieczne i efektywne lubrykanty do używania z zabawkami lub z osobą posiadającą penisa. Włączając w to sztuczną spermę i domowe lubrykanty
 • Lewatywa i higiena
 • Aspekty zdrowotne
 • Infekcje, pierwsza pomoc, prezerwatywy
 • Wypadki, które mogą się wydarzyć nawet przy największej ostrożności i co z nimi zrobić (tak, trafiło również na mnie…)
 • Różne rodzaje gadżetów i zabawek erotycznych, np. butt plugi; wyspecjalizowane, tunelowe zatyczki dla fetyszystów, dildo-wibratory, małe wibratory z różnymi funkcjami, dildosy z przyssawkami i bez. Palce i rękawiczki itd. — zgadza się, klasyfikujemy palce jako zabawki erotyczne, i to niezłe :).
 • Przyjemność analna, punkt A i nawilżenie
 • Seks i pozycje z osobą posiadającą penisa
 • Przygotowanie psychiczne, wprowadzenie się w nastrój
 • Produkty bez paskudnej chemii, które nie zwiększają ryzyka infekcji i niosą ze sobą niskie prawdopodobieństwo reagowania z ludzką skórą
 • Bielizna pod anal, do beztroskich treningów, podkręcania seksu analnego i dodająca walorów twojemu tyłeczkowi.

Oczywiście sama mam przed sobą jeszcze wiele eksperymentów. Nie wszystko, co odpowiada mi, będzie idealne dla innych, ale jeżeli ta wiedza, którą przekażę pozwoli wam przeżyć waszą analną przygodę łatwiej, bez ryzyka, jak i dostarczy świetnej zabawy, to będę bardziej niż szczęśliwa.

Chciałabym, żebyście mogły_li uczestniczyć w powstawaniu tej serii. Stwórzmy razem bezpieczną przestrzeń do zbudowania społeczności. Dzielcie się ze mną i nie tylko swoimi doświadczeniami, zadawajcie pytania, a razem rozbijemy wszystkie mury, które postawiono wokół seksu analnego.

 

Mar

Pytania możecie zostawiać w komentarzach lub pisać na lulowego maila:

kontakt@lulapink.pl

ANAL SEX TIPS AND TRICKS: NEW LULA PINK SERIES

Are you interested in trying anal sex, but think it’s hard to find any decent info on how to get into it? Are you maybe curious, but fear it will be too painful for you? Or perhaps you’re tired of reading articles on anal sex, all saying the same boring sh¡t and not really going in depth or giving specific and useful pointers? Yes, we know you’ve read the same beginner article over and over, but what happens if you want to go beyond the generic and unspecific?

Well, here at Lula Pink we’ve made up our minds:

It’s time to end once and for all the ridiculous taboo status of anal! So we’ve decided we are going to collaborate with Mar, who has been experimenting with anal sex for quite a while, and has tried more ass-related toys than you can imagine… So much so that she puts sex shop owners to shame and more than not has ended up educating them with all her 1st person experience or hard-earned knowledge. Because she’s taken up a rather scientific approach to anal sex, with her science background showing up in the process.

We will be publishing an anal series called Anal Sex Tips and Tricks, where she will be posting about real advice and learnings that she had to find out on her own, due to the lack of available info out there – because of how cryptic this form of sex still is nowadays and because anal sex continues to be linked with embarrassment, “wrong” and the forbidden.

But to this, we say: No more! Let’s bring anal to the masses!

The series will not only be available in Polish, but also in English – which will mean the first international adventure by Lula Pink and this can only be a good thing for anal, since we’ll be able to reach more people. Mar will be writing in English, as she is not from Poland, although she is learning our beautiful but difficult language… 😉 We at Lula Pink will be providing a translation into Polish and can’t wait to start!!

Hello. My name is Mar

…and once upon a time I decided to embark in this mystery that is anal sex. Basically, I had one motivation: I wanted to try anal with a person without it being painful – And I was TERRIFIED, because I knew that anal sex was really painful… Or was it?! This is what everyone said… Or at least, what the well-established rumours said…

I scoured the internet for information on how to prepare myself for anal. I also asked a certified sexologist, and the person in question with whom I was to try anal sex did give me some pointers, since he had had a lot of real-life experience with that specific type of sex. All this time he has tagged along and has taken an active part in my whole experimenting process – and every time he hears about my experiments, he insists I should write about my learnings, as they would help so many people out there. Because I have obviously experimented a whole lot with myself, before finally trying the joys of having anal with a person. And experimenting is an ongoing journey that never ends, which is part of the fun!

So this is what I’m going to do:

I will share with you everything I had to find out on my own during my experimenting sessions or after hours, days, weeks and months (!) scouring the internet for any decent and specific tips and tricks. Because, guess what: Most blogs and articles about anal repeat the same generic and mind-numbing (beginner) sh¡t, then you need to find out what truly is useful on your own. Which is really annoying and upsetting, and I bet the people writing those articles don’t know much about anal themselves. There are very few articles that go into specific detail and give useful tips. And it’s very hard to find that info – if you are so lucky to find it at all.

I will be talking about topics such as:

 • How to “train” your ass for anal sex or “stretch your hole” for ass play
 • How to make progress (which can be harder than you’d think, as you plateau…)
 • Relaxation techniques for the hole (other than pulling out a full-on meditation session during sex… WTF!)
 • Insertion tricks
 • Anal and pain
 • Creams for regular care of that extremely delicate skin and even in case of small tears
 • Safe and effective lubes for toy play or for having sex with a dick-owning person, including fake cum lube or homemade.
 • Enemas and hygiene
 • Anal health care
 • Infections and the ER, as well as condoms.
 • Accidents that might happen even when taking all precautions and what to do (yes, that happened to me too…).
 • All sorts of toys and their specific functions or effects (i.e. traditional butt plugs, specialised and fetish tunnel plugs, dildo-long vibrators, smaller vibrators with specific functions, dildos with or without a suction cup. Fingers and gloves, etc. – yes, we’ll consider the fingers one nice sex toy too 😉
 • Anal pleasure, the A spot and lubrication.
 • Anal sex with a dick-owning person and positions
 • Mental preparation and getting in the mood
 • Nasty-chemical-free products that don’t promote infection and for minimising skin reactions
 • Ass-specific erotic lingerie for worry-free training, hotter anal sex and for enhancing the ass specifically.

Let’s do it together

While I still have to try some (or many!) things myself and obviously not everything that works for me will work for everybody. If there’s anything of what I write that helps out in making your anal adventure easier, risk-free, as well as full of fun and pleasure, I will be more than satisfied!

.Feel free to comment along the ride and use this as a safe space for community-building, share your experiences, ask questions, and whatever you want to bring down the anal taboo once and for all!

Sprawdź też!

Dodaj komentarz