przeglad-satisfyer-gadzety-erotyczne-dla-par-solo

Przegląd gadżetów erotycznych Satisfyer

1. Coś dla lubiących mocne doznania… Satisfyer Power Flower

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kiedy pieszczoty są intensywne i skierowane dokładnie tam, gdzie tego oczekujesz to pora zrzucić ogrodniczki. Kwiecisty język, a właściwie trzy języki tego kolegi, bardzo szybko zyskują fanów, a bardzo masywny wygląd jest tutaj ostrzeżeniem – nie sięgaj po mnie bez odpowiedniej rozgrzewki!

Power Flower to aż 12 potężnych programów wibracji, które dostarczają rozkoszy za pomocą trzech języczków. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go dopochwowo, jednak dopiero kiedy pozwolimy płatkom kwiatów zatańczyć wokół łechtaczki to poznamy jego prawdziwą wartość. 

Wibrator posiada wygodny uchwyt, co ma ogromne znaczenie podczas wodnych zabaw (tak, oczywiście, że jest wodoodporny!), a przy swoich kształtach oraz mocy, jest zadziwiająco cichy z użyciu. Warto zaznaczyć, iż wibracje rozprowadzane są po całej długości gadżetu, więc gdy umieścisz go w sobie, na ratunek przed rozkoszą może być już za późno.

2. Coś dla lubiących nowe doświadczenia… Satisfyer Pro 2 NG

Jeśli lubisz eksperymentować w łóżku, a dodatkowo najwięcej przyjemności dostarcza Ci stymulacja łechtaczki, zdecydowanie powinnaś wypróbować bestseller z serii masażerów bezdotykowych (Air Pulse). Co rzuca się w oczy już po kilku chwilach to fakt, iż bardzo dobrze leży w dłoni, niezależnie od pozycji, jaką dla siebie wybierzesz – biorąc pod uwagę fakt, że Pro 2 NG jest wodoodporny to tylko sky is the limit. 

Fale powietrza, dostępne w jednej z jedenastu konfiguracji, doskonale wprowadzą cię w odpowiedni nastrój, a kiedy już twoja łechtaczka będzie gotowa, zapewnią multiorgazm w kilkadziesiąt sekund. W pełni naładowane urządzenie daje radę blisko dwie godziny, pytanie tylko, czy wytrzymasz tyle w jego powietrznych objęciach? 

Jedynym minusem mogą być nietypowe dźwięki, jakie wydaje urządzenie, gdy nie trafisz idealnie z miejscem zassania, jednak jest to naprawdę niewielki mankament w porównaniu z doświadczeniem, jakim jest orgazm za sprawą fal powietrza. 

3. Coś dla lubiących zabawy w duecie… Satisfyer Pro 4 Couple

Jeśli jesteś miłośniczką pieszczot łechtaczki, ale nie chcesz przy tym tracić doznań płynących z penetracji, zdaje się, iż mamy dla siebie idealne połączenie. Bardzo cichy i kompaktowy gadżet, będący połączeniem bezdotykowego masażera oraz wibratora to zdecydowany strzał w 10. A dokładniej mówiąc w 11, gdyż aż tyle trybów posiada każda z jego funkcji – 11 trybów zasysania i 11 trybów wibracji.

Podczas gdy łechtaczka jest pieszczona falami powietrza, wibrująca odnoga umieszczona w Tobie, dzięki swoim kształtom pozwala na dołączenie do zabawy partnera, któremu z pewnością spodobają się takie doznania. W dodatku gadżet jest niewielkich rozmiarów oraz cichy w pracy, co jak wiadomo, ma ogromne znaczenie. 

Brzmi dobrze? Cóż, może lepiej, gdyż urządzenie jest całkowicie wodoodporne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać je do wspólnej kąpieli (lub sprawdzić, co potrafi w pojedynkę). Minusy? Pierwsze użycia wymagają sporo gimnastyki, żeby dobrze trafić w łechtaczkę, co nie jest takie proste, kiedy możliwości mamy ograniczone przez znajdującą się w nas wibrującą odnogę – jednak jak wiadomo, praktyka czyni mistrza, a kiedy już to opanujesz…pozostaje tylko czysta rozkosz. 

*Warto nadmienić, iż wszystkie gadżety SATISFYER posiadają magnetyczne złącze ładowania.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz