Princette Puppypus: najmocniej wibrująca osoba xenogender na planecie!


 Moja mała ośmiorniczko

Czy ty o tym wiesz

Tyle razy cię spotykam

W każdym moim śnie

Kilka słów o Princette Pussypus


Ich ulubione zaimki to Wasza Królewska Mość, ale przejdzie również Wasza Najdoskonalszość. Ich płciowość postrzega w kosmicznych aspektach, odrzuca binarność na rzecz cielesnej płynności. Można powiedzieć, że jest najmocniej wibrującą osobą xenogender na planecie, którą ludzie zwą Ziemią. Princette Pussypus zwiedziło całą galaktykę w poszykiwaniu planety, na której zapuści swoje macki.

Kiedy odwiedzało naszą, zobaczyło jak wiele otworów jest nieusatysfakcjonowanych, pup nie spenetrowanych, jak wiele genitalnych zakończeń jest w poważnej potrzebie rozkoszy. Widząc gatunek ludzki i ich brak seksualnego wyzwolenia, Pussypus powzięło misję orgazmicznego ratunku tego żałosnego gatunku!

Miękkie swe ciało wyposażyło więc w narzędzia przyjemności i zaopatrzon jak Neo z Matrixa postanowiło wyruszyć na swą perwersyjną krucjatę! 

Cicha jak kocica, nasza Ośmiornicza Mość wyposażona w dyskretny, ale potężny silniczek dotarło wpierw do Polski – ambitna istotka. Kiedy już wysiadło ze swojego statku kosmicznego, fiolet zbladł na ich licu. Nie, to nie może być prawda! Wyciągnęło swój seksualny skaner, ale nadal nie wierzy. Potrząsa nim, może się zepsuł, lecz wynik na urządzeniu pozostaje ten sam. Niestety, z badań Princette Pussypus wynika, że ponad 90% osób w Polsce cierpi na poważną chorobę, syndrom nie-do-ruchania! Nie ma na to rady, Pussypus podciągnęło rękawy i bierze się do roboty (na szczęście nie musi się ładować przez następne dwie godziny). 

Orgazmiczne podróże kosmicznej istoty

 

Nasza ulubiona ośmiornica dotarła najpierw do Pani Agaty z Radomia. Pani Agata w tych godzinach jak zwykle brała kąpiel z bąbelkami, zmęczona po pracy w korporacji. Princette jest wodoodporna, więc zanurkowała między Agatowe nóżki i wibrowała tak szalenie, aż zrobiło się jacuzzi. Po tym wydarzeniu Pani Agata odeszła z korporacji podpalając samochód szefa-seksisty i zamieszkała na skłocie. Princette oblizało macki i dalej wędruje po Polsce.

Jako drugą lokację odwiedziło posła, Krzysztofa z Zielonej Góry. Pan Krzysztof będzie stanowić dla naszej osoby bohaterskiej nie lada wyzwanie, lecz świat należy do odważnych. Podczas jego przemówienia w Parlamencie, Princette wsunęło swoje macki w spodnie od garnituru i swoimi przyssawkami szukało nieużywanego już dawno guziczka rozkoszy.

Znalazłszy go, Panu Krzysztofowi stwardniał fallus, a zmiękło serce, i w zamian za swoje prawicowe spierdolenie przemianował swoją partię Konfederacją Orgazmicznej Tęczy i Cielesnej Rozkoszy, sam zgolił głowę a miejsca w sejmie oddał queerowym anarchistom. 

Tak nasza dzielna ośmiornica zaczęła swoją polityczną karierę. Ich slogan brzmi “Moja partia to ruch(anie) radykalnej lewicy i  nie wstydzę się tego!”

Dalsze podróże swoje Princette zaplanowało na przyszłe tygodnie, jednak wyzwalanie Polski spod systemowej opresji może być męczące. Więc Pussypus radzi: jeśli kiedykolwiek zmęczysz się aktywizmem, to jest okej żeby zrobić sobie przerwę! Każdy potrzebuje odpoczynku, a tym bardziej osoby, które zmieniają świat na lepsze!

Więc jeśli kiedykolwiek opresja kapitalizmu cię przerośnie, zawołaj mnie, a zjawię się i wykocham każdą twoją dziurkę. Jesteście tego warte <3

Sprawdź też!

Dodaj komentarz