Zmysłowy romans: Recenzja Jopen Starstruck Romance

Zmysłowy romans z różdżką do masażu Jopen rozpoczyna się już podczas otwierania eleganckiego i bardzo luksusowego pudełka. W środku mamy piękną różdżkę jagodowego koloru z jedwabistego, miękkiego silikonu, a brokatowa podstawa z akcentem z różowego mosiądzu daje poczucie, że mamy do czynienia z produktem luksusowym.

I taka jest w odbiorze różdżka do masażu JOPEN Masażer Starstruck Romance po prostu luksusowa.

Zalety masażera różdżki Jopen

Dzięki niej odczuwasz niesamowitą wielość różnorodnych, ekscytujących doznań. Jest bardzo ładnym i użytecznym gadżetem, który elegancko się prezentuje nawet na półce w łazience. Zmysłowo zaprojektowana szeroka pięciocentymetrowa główka, elastyczna szyja Całość zabawki ma 20 centymetrów. Posiada 35 funkcji wibracji. Dzięki temu możemy wybrać dokładnie to czego potrzebujemy.

Posiada zmysłowo zakrzywione kształty i niesamowite 7 funkcji pulsacji, wibracji oraz 5 niezależnych prędkości dla każdej funkcji. Używając eleganckich 2-przyciskowych elementów sterujących, możemy z niego korzystać do 1 godziny wibracji przy niskiej prędkości i 40 minut przy wysokiej prędkości.

Jest zabawką bezprzewodową i ładuje się go po prostu przez USB. Ma bardzo krótki czas ładowania, bo tylko dwie godziny i ponownie można zaczynać zabawę. Ja jestem fanką tego silikonu. Nie przyciąga żadnych elementów w postaci kurzu, okruszków, pyłków i innych ciekawych dodatków, których wszędzie pełno. No i oczywiście nie zawiera ftalanów i bardzo łatwo go utrzymać w czystości.

JOPEN Masażer Starstruck Romance waży zaledwie 0,45 kg i wygodnie leży w między palcami. Co dla mnie osoby z obniżoną siłą mięśniową jest bardzo ważne, żeby gadżet nie wysuwał się podczas użytkowania z dłoni. 

Wibracja przytula się do skóry, zapewniając doskonałą kontrolę, bez względu na to, czy używam go do masażu ciała, czy do innych bardziej intymnych zajęć. Osobisty masażer został stworzony, aby zginać się i poruszać wraz z Twoim ciałem.

No i najważniejsze jest wodoodporna. Relaks w wannie z różdżką masująca to najlepszy moment na celebrowanie samomiłości i poznanie swoich granic oraz na zatracenie się w swoim intymnym świecie.

Naszą recenzentkę znajdziecie na Instagramie: @zaniczka

Sprawdź też!

Dodaj komentarz