Free Your Sexual Self – Warsztaty z Lady Shibari

Wspólnie z Lady Shibari zapraszamy do ośrodka agroturystycznego Gierszówka na wspaniałe, transformujące warsztaty z odkrywania własnej seksualnej mocy! 

Pozbądźmy się wspólnie wstydu!

3 dni na łonie natury, wypełnione intensywną pracą nad poznawaniem siebie i zrzucaniem narzuconych nam przekonań i ograniczeń. Wszystko po to, by odkryć to co przykrywa wstyd.

Powrót do słowiańskich korzeni i czasów nieskrępowanej, indywidualnej seksualności pozwoli nam na wspólną ucieczkę przed narzuconym przez kościół i tradycję pojęciem grzechu, nieustannym wtłaczaniem w mono-cis-hetero normę.

Program warsztatów Free Your Sexual Self: 

  1. Wykłady-ćwiczenia skoncentrowane na tematyce orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, modeli związków; spotkanie i pogawędki przy kolacji. 
  2. Medytacja skupiona na uważności i relaksacji ciała. Wykład o historii i psychologii wstydu. Powrót do korzeni – warsztat o mitologii słowiańskiej i przyjmowaniu własnej mocy. 
  3. Medytacja skupiona na uważności i relaksacji ciała. Ćwiczenia ukierunkowane na przebudzenie i uziemienie Twojej energii seksualnej. Pożegnalny spacer na łonie przyrody. 

Czy te warsztaty są dla mnie?

  • Przed realizacją pragnień powstrzymuje Cię nienazwany lęk, ciężko Ci rozmawiać z osobami partnerskimi na temat Waszego pożycia,
  • porzucił*ś religię katolicką lub nie zgadzasz się z naukami kościoła dotyczącymi seksualności, ale nadal czujesz ciężar wpajanego kultu cierpienia i poświęcenia, trudno Ci to odpuścić,
  • masz problem, żeby powiedzieć “nie”, zadbać o swoje granice, potraktować je priorytetowo,
  • wstydzisz się tego, że nie chcesz, nie pragniesz tak jak inni,

to te warsztaty mogą okazać się dla Ciebie odpowiednie. Odkryj prawdziwą wolność – od tego czego już nie chcesz w swoim życiu seksualnym i do sięgnięcia po to, czego pragniesz.

Warsztaty i wykłady będą odbywać się w swobodnej atmosferze, z naciskiem na zasady dobrowolnej zgody i dobrostan wszystkich uczestników.

Formalności:

Cena warsztatów: 900 zł (zaliczka 300 zł)

W cenę warsztatów wliczone jest zakwaterowanie i wyżywienie oraz sesja w saunie/jacuzzi.

Więcej informacji oraz zapisy pod adresem mailowym lady.shibari77@gmail.com oraz numerem telefonu 605-839-340 

Lula Pink poleca:

Poznaj relaksujący i jakże przyjemny olejek na bazie konopi siewnej

Sprawdź też!

Dodaj komentarz