Czy gadżety erotyczne to dobry prezent?

Czy to święta, czy urodziny czy walentynki. Zawsze gdzieś z tyłu głowy mamy dobranie prezentu idealnego, który po prostu spodoba się drugiej osobie i sprawi jej radość. Przy każdej takiej okazji pojawia się pytanie, czy wypada komuś kupić gadżet erotyczny, czy to nie jest przesadą?

Chciałabym powiedzieć, że tak! Kupujmy wszystkim gadżety, bo każdy zasługuje na przyjemność! Ale niestety nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, komu chcecie sprawdzić erotyczny prezent oraz jakie macie z nimi relacje. Jeżeli wiecie, że obdarowywana osoba jest otwarta i macie z nią dobry kontakt, to gadżety będą naprawdę świetnym i praktycznym prezentem!

Znam osoby, które kupują wibratory swoim mamom, ciociom i babciom albo takie, które kupują masturbator czy ring na penisa jako prezent na osiemnaste urodziny. Ale znam też osoby, które by się po prostu wstydziły i nie chciałyby dostać zabawki erotycznej, bo po prostu wydaje się dla nich zbędna. Przemyślcie więc, czy osoba obdarowywana faktycznie będzie cieszyć się z takiego prezentu.

Jeżeli nie macie pewności, po prostu zapytajcie! Może ta osoba posiada już jakieś gadżety, może ucieszy się z jakiegoś konkretnego modelu, a może po prostu będzie wolała dostać voucher i wybrać coś samemu.

Jaki prezent erotyczny wybrać?

Jeżeli już wiecie, że gadżet będzie dobry wyborem, to czas zadać sobie pytanie, co wybrać. Na rynku znajduje się multum produktów, a co roku mamy nowe technologie oraz nowe marki, które wyglądają coraz atrakcyjniej w oczach konsumenta.

Ale skupmy się na najważniejszym: nie kupicie dobrej zabawki w cenie 20 zł, nie ma takiej opcji. Dobry gadżet powinien być wykonany z bezpiecznych dla ciała materiałów i powinien być po prostu solidny, dlatego nie dajcie się skusić podejrzanie tanim gadżetom, ponieważ może być z nich więcej szkody niż pożytku.

prezent gadżety

Upodobania, modele i śmieszne prezenty

Kolejną rzeczą jest to, jakie dana osoba ma upodobania. Jeżeli wiecie co ktoś lubi, to dalej jest już z górki, ponieważ wystarczy przejrzeć stronę sex shopu i wybrać odpowiednią rzecz. Jeśli nie macie opcji dowiedzieć się o preferencjach osoby obdarowywanej, ale wiecie, że nie ma żadnych innych gadżetów erotycznych, możecie postawić na klasyczne modele, które sprawdzają się w wielu domach.

Jasne, wibratory podgrzewane z dwudziestoma trybami wibracji, rotacji oraz silikonowymi języczkami są super, ale mogą przytłoczyć osobę, która wcześniej nie miała styczności z zabawkami dla dorosłych. Prostsze modele pozwolą na poznanie swoich preferencji i upodobań.

Jeżeli nie wiecie, czy dana osoba ma zabawki, to najlepszą opcją będzie zapytanie się wprost. Niektórzy mają bardzo duży arsenał w swoich szufladach i lubią tylko konkretne rzeczy! Kupowanie im czegoś na chybił trafił może się kompletnie nie sprawdzić.

A co ze śmiesznymi prezentami?

Szczerze mówiąc, to sama nie jestem ich fanką! Uważam, że nie są to najlepsze prezenty, ponieważ często nie są zbyt praktyczne i później kurzą się w szafie. Jednak tutaj wszystko zależy od Waszej relacji. Jeżeli wiecie, że drugiej osobie spodoba się śmieszny prezent i sprawi jej radość, to śmiało! Natomiast pamiętajcie, że nie wszyscy będą zachwyceni kapciami penisami czy lizakami cipkami, więc wszystko zależy od kontekstu i sytuacji.

Jeżeli więc macie pewność, że drugiej osobie spodoba się gadżet erotyczny jako prezent, to nie przejmujcie się tym, czy wypada czy nie. Po prostu sprawcie przyjemność drugiej osobie!

Sprawdź też!

Dodaj komentarz