Satisyfer Men Wand, czyli nowe doznania dla osób z penisem

Klasyczne masażery, zwane również wandami, są jednymi z bardziej kultowych gadżetów na rynku. Historia masażerów sięga lat 60 XX wieku oraz początków seksualnej rewolucji. Początkowo miały służyć do rozmasowywania obolałych mięśni, jednak szybko przyjęły się w życiu erotycznym wielu osób. Tradycyjnie masażery były przeznaczone dla osób z macicą, jednak z inicjatywą wyszli producenci gadżetów erotycznych, którzy stworzyli zabawki dla osób z penisem. Słynna firma Satisfyer może się pochwalić tutaj jednym z ciekawszych produktów na rynku.

Satisfyer Men Wand

Mowa tutaj właśnie o różdżce dla osób z penisem. Zabawka ta nie przypomina tradycyjnego masażera. Jest to wibrator posiadający dwa, elastyczne skrzydełka. Wypustki te okalają członka i przenoszą intensywne wibracje, co zapewnia fantastyczne doznania. Ich powierzchnia pokryta jest wypustkami, które gwarantują jeszcze mocniejszą stymulację.

Całość wykonana jest z silikonu klasy medycznej oraz wstawek z materiału ABS. Obydwa materiały są hipoalergiczne i w pełni bezpieczne

Kształt Satisfyera jest bardzo wygodny. Można używać go zarówno solo podczas masturbacji, jak i podczas zabaw z drugą osobą. W dalszej części tekstu dowiecie się w jaki sposób możecie go wykorzystać.

Wibracje i ładowanie

Jednym z większych plusów tej zabawki erotycznej są jej przenikliwe, głębokie wibracje. Nawet najdelikatniejszy tryb będzie intensywny. Wibracje te rozchodzą się po całym członku, zdecydowanie nie jest to gadżet punktowy.

Satisfyer Men Wand posiada 5 poziomów wibracji oraz 7 rytmów pracy, co pozwala na wybranie trybu idealnego spośród 35 dostępnych kombinacji. Doświadczycie tu zarówno rytmów stałych, jednostajnych, jak i tych pulsacyjnych, o różnych rytmach.

Produkt ten jest zasilany przez ładowarkę magnetyczną. Jest to super rozwiązanie, gdyż jest ono gwarancją wodoszczelności gadżetu. Masażer posiada klasę IPX7, co oznacza, że bez problemu możecie zanurzać go w wodzie do głębokości 1 metra na czas 30 minut. Dlatego daje Wam to możliwość na bezpieczne użytkowanie zabawki w wannie oraz pod prysznicem.

Zdjęcie producenta

Różne rodzaje zastosowania

Teoretycznie produkt jest przeznaczony do solowego użytku przez osoby z penisem. Warto jednak ponieść się kreatywności, ponieważ masażer będzie mieć bardzo dużo ciekawych zastosowań. Oprócz klasycznego masażu trzonu penisa, super sprawdzi się do intensywnej stymulacji samej żołędzi lub jąder. Skrzydełka są na tyle elastyczne, że dopasują się do każdego rozmiaru członka, więc jest to zabawka bardzo uniwersalna.

Bardzo fajną opcją jest używanie Satisfyer Men Wand podczas pieszczot dłonią przez drugą osobę lub podczas seksu oralnego. Jest to bardzo ciekawy sposób na urozmaicenie sobie klasycznego fellatio. Podczas klasycznego stosunku z elementem penetracji również znajdziecie zastosowanie dla tej konkretnej zabawki. Umieszczenie masażera u podstawy penisa sprawi, iż wibracje będą odczuwalne również przez osobę partnerską.

A pozostając już przy osobach partnerskich. Poznaliście już zastosowanie na penisach, ale czy ten specyficzny produkt sprawdzi się również na cipkach? Jak najbardziej! Skrzydełka są w stanie objąć wulwę, zapewniając stymulację rozległego obszaru. Możecie dowolnie eksperymentować z Waszymi zewnętrznymi strefami erogennymi, co czyni ten produkt niezwykle uniwersalnym!

Sprawdź też!

Dodaj komentarz