dildo ceramiczne

Pokochaj porcelanę – zalety porcelanowych gadżetów erotycznych

W świecie gadżetów erotycznych można spotkać kilka rodzajów materiałów używanych do tworzenia poszczególnych produktów. Silikon, tworzywo abs i aluminium zdecydowanie zdominowały rynek zabawek dla dorosłych. Coraz częściej jednak pojawiają się takie materiały jak chociażby szkło borokrzemowe lub drewno. Od niedawna powstają również gadżety z bardzo niepozornego materiału jakim jest porcelana.

Porcelana nie tylko w szafce kuchennej

Zacznijmy od tego, iż porcelana jest niezwykle piękna, dlatego w końcu musiało nastąpić jej połączenie ze światem seksualności. Estetyczne, eleganckie dilda wykonane z tego materiału prezentują się niesamowicie. Aktualnie dwie najpopularniejsze marki, które produkują gadżety wykonane z tego nietuzinkowego materiału to Desirables oraz My Fucsia.

Pierwsza firma specjalizuje się w eleganckich dildach, ukształtowanych tak, aby stymulowały obszar G znajdujący się na przedniej ściance pochwy oraz prostatę. Gadżetów od Desirables możecie używać dwustronnie. Ogromnym plusem jest fakt, że zakończenia mają różne średnice, dlatego możecie wybrać większy lub mniejszy rozmiar w zależności od preferencji.

Niesamowicie interesujące są produkty My Fucsia, które zdecydowanie wyróżniają się na tle innych gadżetów erotycznych. Ich kształt jest dosyć prosty, chociaż niektóre modele posiadają różnorodne wypustki. Natomiast design zabawek jest przepiękny! Kolorowe, zabawne wzory wyglądają oryginalnie i efektywnie.

Porcelanowe dildoski MyFucsia

 

Dlaczego warto?

Oprócz wyglądu są to produkty bardzo funkcjonalne. Ich powierzchnia jest gładka i nieporowata, dlatego nie ma problemu z czyszczeniem gadżetów. Porcelana jest materiałem hipoalergicznym, więc będzie w 100% bezpieczna w kontakcie z błonami śluzowymi. Dodatkowo produkty te są wodoodporne, więc możecie używać ich zarówno pod prysznicem, jak i w wannie.

Porcelana jest materiałem, który dosyć szybko dostosowuje się do temperatury ciała. Ta cecha sprawdzi się również, jeżeli macie ochotę na inne zabawy z temperaturą. Dilda możecie ochładzać oraz podgrzewać umieszczając je na chwilę w zimnej bądź ciepłej wodzie. Pozwoli to na jeszcze większe urozmaicenie doznań!

Ale! Największym plusem jest to, iż dilda te możecie używać z dowolnym lubrykantem. Przy zabawkach silikonowych niestety żel nawilżający na bazie silikonu może uszkodzić powierzchnię zabawki. Tutaj nie ma tego problemu, więc wszyscy fani mocnego poślizgu, jaki daje silikon będą zadowoleni. 

Tłukące się dildo

Tak samo jak w przypadku szklanych zabawek, tutaj również wiele osób ma wątpliwości czy materiał ten jest na pewno bezpieczny. No więc jak najbardziej! Porcelana jest bardzo odporna na nacisk, dlatego wbrew pozorom stanowi wytrzymały materiał. Podczas użytkowania nie ma szansy, żeby zabawka została uszkodzona. Należy natomiast uważać na mocniejsze uderzenia, gdyż upadek z wysokości może skutkować pęknięciem struktury gadżetu.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz