pierscien erekcyjny test

Wybierz swój pierwszy pierścień na penisa

Pierścienie erekcyjne nie są nowym gadżetem. Pierwszy raz zostały odkryte w starożytnej Grecji, jednak faktyczny zachowany okaz znaleziono w Chinach. Kiedyś ringi były wykuwane z kamienia, jadeitu, kości słoniowej lub wykonywane ze skóry zwierzęcej. Aktualnie ringi przeważnie są wytwarzane z miękkich materiałów, takich jak silikon, ale znajdziecie również pierścienie ze stali i aluminium.

Przeznaczenie

Pierścienie erekcyjne, jak sama nazwa wskazuje, są gadżetami wpływającymi na erekcję. Uciskają one podstawę penisa, co ogranicza i spowalnia odpływ krwi z członka, nie tylko wzmacnia to erekcję, ale również może wydłużyć czas trwania stosunku seksualnego. Gadżety te służą także odczuwaniu przyjemności.  Spowolnienie odpływu krwi powoduje lepsze ukrwienie członka, a co za tym idzie, wzmacnia wrażliwość członka. Niektóre ringi będą posiadać różnorodne wypustki lub wibracje, co przełoży się na jeszcze mocniejsze doznania.

pierscien erekcyjny test

Na co zwrócić uwagę kupując pierścień na penisa?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiał. Ważne, żeby był on hipoalergiczny oraz nieporowaty, dlatego tutaj świetnie sprawdzi się stal oraz silikon. Są to materiały bezpieczne dla ciała, dlatego możecie ich śmiało używać w kontakcie z błonami śluzowymi miejsc intymnych.

Na początku warto skupić się na pierścieniach miękkich i rozciągliwych. Dzięki swojej elastyczności są dużo łatwiejsze do dobrania, gdyż większość ma rozmiar uniwersalny. Są one bardzo łatwe do założenia i ściągnięcia, co jest bardzo ważne na początku przygody z ringami. Znajdziecie modele zarówno grubsze jak i cieńsze, co przełoży się na stopień nacisku.

Grubsze ringi będą dawać mocniejszy ucisk, a co z tym związane – mocniejsze doznania. Na początek sprawdzi się wielofunkcyjny Ring Zini Donut Unisex. Możecie używać go jako klasycznego pierścienia uciskowego, możecie również wzmocnić swoje doznania i włączyć funkcję wibracji.

No właśnie, kolejną rzeczą są wyżej wspomniane wibracje. Będą one odczuwane na całej długości penisa oraz na jądrach. Oprócz tego możecie spotkać ringi z wibrującą wypustką. Wypustka będzie stymulować drugą osobę podczas stosunku, dlatego śmiało można uznać tego typu produkty za świetny gadżet dla par. Wypustki mogą mieć różne kształty. Osoby lubiące punktową stymulację powinny sprawdzić pierścienie z mniejszą wypustką lub z wypustką w kształcie króliczka. Jeżeli lubicie bardziej rozległą stymulację, to spróbujcie pierścieni z szeroką wypustką. Na początek znakomicie sprawdzi się chociażby Svakom Tyler, który ma ciekawy kształt wypustki stymulacyjnej.

Jeżeli zdecydujecie się na produkt z wibracją, to warto zwrócić uwagę na sposób zasilania. Produkty na baterie będą mieć delikatniejsze tryby, a pierścienie zasilane kablem USB będą mieć wibracje głębsze, rezonujące.

Jak używać ringów?

Ważne, by nie nosić pierścieni zbyt długo, bezpieczną granicą na początku jest maksymalnie 10 minut, natomiast po jakimś czasie możecie stopniowo wydłużać ten czas do 15-20 minut. Przy zakładaniu pierścienia warto korzystać z lubrykantu, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych otarć. Warto również zwrócić uwagę na włosy łonowe. Jeżeli macie dłuższe włosy, to mogą one zaczepiać się o pierścień i powodować dyskomfort.

Jeżeli odczuwacie jakikolwiek dyskomfort związany z uciskiem lub czujecie jakąkolwiek formę bólu, należy natychmiast ściągnąć ring.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz