dildo wibrator

Wszechstronność stali – dildo Njoy Fun Wand

Silikonowe gadżety erotyczne wciąż rządzą na rynku i są przeważnie najczęstszym wyborem. Jest to elastyczny, nieporowaty i przede wszystkim bezpieczny materiał. Jednak na rynku macie również inne materiały, z których powstają zabawki, chociażby szkło, drewno czy właśnie stal. Wszystkie wymienione materiały są w pełni bezpieczne dla ciała, jednak to właśnie na stali dzisiaj chciałam się skupić, a konkretnie na stalowym dildo Njoy Fun Wand.

Oryginalny kształt

Zacznijmy od kształtu zabawki, który sprawia, że jest ona bardzo uniwersalna i wszechstronna. Dildo jest dwustronne, a całość ma delikatny kształt litery „S”. Z jednej strony mamy dosyć sporą, pękatą, pojedynczą wypustkę. Z drugiej strony natomiast znajdują się trzy wypustki, a każda z nich jest trochę większa od poprzedniej.

Mamy więc dwa rodzaje stymulacji, jeden bardziej punktowy, z kolei drugi trochę bardziej rozległy. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń w stosowaniu zabawki, gdyż będzie ona bezpieczna zarówno w trakcie penetracji waginalnej, jak i analnej.

Pojedyncza wypustka może służyć do masażu obszaru G oraz całej przedniej ścianki pochwy lub do punktowego masażu prostaty. Trzy kulki również sprawdzą się doskonale podczas klasycznej penetracji, zwłaszcza do stymulowania samego wejścia do pochwy. Jednak znakomitym rozwiązaniem jest wykorzystanie ich jako kulek analnych. Ich kształt sprawia, że są bardzo łatwe w aplikacji, a rozmiar wypustek pozwala na stopniowe rozgrzanie mięśni odbytu.

Ale! Wcale nie musicie używać tego produktu do penetracji. Materiał jest na tyle przyjemny, że świetnie sprawdza się do masażu zewnętrznych stref erogennych. Dlatego uważam, że pomimo braku wibracji jest to jeden z bardziej wszechstronnych produktów dostępnych na rynku.

dildo wibrator

Materiał – stal najwyższej jakości!

Stal jest dosyć specyficznym materiałem, gdyż jest to materiał twardy i ciężki. Brzmi to topornie, jednak tak naprawdę jest to ogromny plus dilda. Brak elastyczności sprawia, że stymulacja jest intensywna i wymierzona dokładnie w konkretny punkt lub obszar. Z tego względu świetnie sprawdzi się u osób, które lubią mocny nacisk, np. na przednią ściankę pochwy lub prostatę. Ciężar zabawki również dodaje intensywności. Dildo waży aż 340g, dzięki czemu jest bardzo mocno wyczuwalne podczas penetracji.

Jeżeli jesteście fanami zabaw z temperaturą, to materiał ten można podgrzewać w ciepłej wodzie, a także ochładzać w zimnej wodzie lub lodówce.

Warto również wspomnieć, że stal możecie używać z dowolnym lubrykantem, również tym na bazie silikonu. Silikon w żaden sposób nie wchodzi w reakcję z metalem, dlatego możecie cieszyć się mocnym poślizgiem.

Dlaczego warto zainwestować w gadżety erotyczne Njoy?

Jasne, twarde gadżety nie będą dla każdego, niekoniecznie sprawdzą się u osób lubiących delikatniejsze doznania lub u osób, które nie lubią nacisku na konkretny obszar. Jednak jeżeli chcecie spróbować czegoś nowego, co zdecydowanie różni się od klasycznych silikonowych dild oraz korków analnych lub szukacie gadżetu do zróżnicowanej stymulacji, to stal może być strzałem w dziesiątkę. Zabawa temperaturą, ciężar zabawki, różnorodne wypustki oraz kształt dopasowany do anatomii będą niesamowitym urozmaiceniem.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz