pompki waginalne akcesoria

Pompki waginalne – czy warto zainwestować w tego typu gadżet erotyczny?

Są takie gadżety erotyczne, które nie uzyskały odpowiedniego rozgłosu i pozostają w cieniu klasyków jakimi są wibratory i stymulatory. Jednym z bardziej niedocenianych gadżetów są pompki. Na rynku mamy multum tego typu produktów – na penisa, na sutki, na łechtaczkę oraz na całą wulwę. Jeszcze o ile ktoś mógł słyszeć o pompkach na penisa, tak pompki waginalne przeważnie są nieznane i kompletnie pomijane, dlatego też to dzisiaj na nich skupię moją uwagę.

Jak działa pompka waginalna?

Pompki waginalne możemy podzielić na te większe, które będą obejmować całą wulwę oraz na te malutkie, które służą do stymulacji łechtaczki. Pompka w sposób mechaniczny zwiększa napływ krwi do genitaliów oraz w ich okolice. Ważne jest, żeby pompka przylegała ściśle do skóry, pozwoli to na jej odpowiednie zassanie i otrzymanie pożądanego efektu próżni. Problem może pojawić się przy włosach łonowych, które utrudniają przyssanie się pompki.

Produkt składa się z cylindra wykonanego z tworzywa ABS lub silikonu. To właśnie cylinder przylega bezpośrednio do skóry. Do cylindra przymocowany jest system pompowania. System ten jest najczęściej manualny, dzięki czemu poprzez jego ściśnięcie możemy zwiększać efekt zasysania danego obszaru ciała. Oprócz tego jest również mechanizm zwalniający, który przywraca w cylindrze standardowe ciśnienie i pozwala na zdjęcie pompki z cipki lub łechtaczki.

Używanie pompki ma na celu wzmocnienie podniecenia oraz odczuć. Zwiększony napływ krwi powoduje powiększenie się narządów oraz ich bardzo intensywne uwrażliwienie. Efekt ten jest chwilowy, w trakcie używania pompki oraz do kilkunastu minut po jej użyciu. Jest to super sposób na zwiększenie przyjemności w trakcie seksu w pojedynkę czy seksu partnerskiego.

Odczucia podczas z zabaw z pompką waginalną

Odczucia podczas użycia pompki są bardzo specyficzne. Przed zastosowaniem pompki polecam sięgnąć po inny rodzaj stymulacji, gdyż bez tego może być dla niektórych niekomfortowo.

Jest to zdecydowanie bardzo intensywne odczucie, zarówno w przypadku pompki na łechtaczkę, jak i tej na całą wulwę. Zasysanie jest mocne, a po chwili odczuwalne jest przyjemne pulsowanie krwi. Do pompki możecie dodatkowo przyłożyć wibrator, który jeszcze bardziej wzmocni doznania. Niektóre pompki, np. Sensual Pump-Her Fantasy For Her firmy Pipedream już posiadają wbudowany stymulator z opcją wibracji.

Po ściągnięciu pompki dany obszar jest powiększony oraz bardzo mocno uwrażliwiony. Niektórym osobom może to pomóc w osiągnięciu orgazmu lub w czerpaniu przyjemności z dotyku bądź penetracji.

Pompki waginalne – bezpieczeństwo stosowania

Zawsze wspominam, że gadżety muszą być wykonane z bezpiecznych materiałów i tak samo jest w tym przypadku.

Przy pompkach warto pamiętać, iż nie należy stosować jej przez bardzo długi czas. Początkowo 1-3 minuty w zupełności wystarczą, później można ten czas delikatnie wydłużać. Jeżeli czujecie jakikolwiek dyskomfort lub ból, to koniecznie zróbcie przerwę w zabawie i spróbujcie dopiero za jakiś czas. Na początku również nie zasysajcie wulwy lub łechtaczki zbyt mocno, sprawdźcie jak się czujecie i powoli zwiększajcie próżnię. Zapoznajcie się również z budową pompki, co pozwoli Wam na szybką obsługę wentylu bezpieczeństwa.

Dla większego komfortu możecie również użyć lubrykantu, jednak tak naprawdę jest to kwestią preferencji.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz