lora dicarlo company

O co chodzi z wibratorami robotycznymi? – poznaj innowacyjne gadżety Lora DiCarlo

Firma Lora DiCarlo jest dosyć nową marką, gdyż swoje działania rozpoczęła w 2017 roku. Marka zaproponowała kompletnie nowy rodzaj technologii, który można wykorzystać w świecie gadżetów erotycznych. Lora DiCarlo przyjęła za zadanie upowszechnienie ludzkiej seksualności oraz przyjemności. Gadżety wychodzące spod ich skrzydeł mają za zadanie być inkluzyjne, przyjazne użytkownikom, eleganckie oraz co najważniejsze – mają dawać zupełnie nowe doznania oraz dużo więcej przyjemności. Jak to wygląda w praktyce?

Dopasowanie do ciała

Producent już na wstępnie ma świadomość, że każda wulwa oraz pochwa jest inna, dlatego stworzenie produktu o tak rozległym działaniu nie jest możliwe. Natomiast zebrano liczne dane, które pozwoliły na opracowanie optymalnej elastyczności oraz kształtu zabawek. Do produkcji użyto bezpiecznych, przyjemnych materiałów, takich jak silikon medyczny oraz tworzywo ABS. Następnie przeprowadzono testy, które pozwoliły na uzyskanie finalnych gadżetów.

Unikalna technologia

Jeszcze niedawno nikt nie słyszał o wibratorach czy stymulatorach robotycznych, zwłaszcza że w Polsce są dostępne dopiero od ponad roku. Stymulatory te charakteryzują się całkiem innym rodzajem wykonywanych ruchów. Jest to technologia inspirowana naturalnymi ruchami, które są spotykane w seksie. Z tego względu część produktów naśladuje ruchy ust, języka oraz palców, w tym pocieranie, okrążanie, lizanie czy delikatne uciskanie. Nie są to jednak ruchy mechaniczne jak w większości gadżetów. Są one naprawdę niezwykle zbliżone do ludzkich ruchów, dlatego dają bardzo realistyczne doznania.

lora dicarlo company
Lora DiCarlo Onda Źródło: producent Lora DiCarlo

Modele dla każdego

Tak naprawdę możemy wyróżnić tutaj trzy główne rodzaje masażerów: imitujące ruchy języka, imitujące ruchy ust oraz imitujące ruchy palca. Każdy z nich będzie charakteryzować się kompletnie innymi doznaniami.

Ruchy języka możecie spotkać np. w modelu Filare. Pod miękką powłoką posiada on dwie wypustki, które otaczają łechtaczkę. Można ich jednak użyć na dowolnej zewnętrznej strefie erogennej, chociażby na sutkach lub żołędzi penisa. Wypustki wykonują ruchy rotacyjne w różnorodnych kierunkach, co faktycznie oddaje specyficzne ruchy języka. Możecie dowolnie operować pomiędzy 10 trybami pracy, które zwiększają swoją intensywność.

Kompletnie inny rodzaj technologii wykorzystano w modelu Baci oraz Ose 2. Jest to technologia Airflow, która imituje ruchy ust oraz delikatne uczucie punktowego zasysania. Ruch, który wykonują te produkty, jest podobny do delikatnego pulsowania powietrza, które rezonuje do okolicznych tkanek. Tutaj również możecie wybrać spośród 10 dostępnych trybów pracy.

Ruchy imitujące ludzki palec zapewnia technologia PercussionTouch. Ten typ stymulacji znajdziecie chociażby w modelu Carezza, który służy do stymulacji zewnętrznej oraz w modelu Onda, który jest przeznaczony do stymulacji obszaru G oraz prostaty. Gadżety te posiadają wypustkę, która wykonuje posuwiste ruchy imitujące głaskanie oraz poklepywanie. Jest to intensywna, punktowa stymulacja danego obszaru. Tak jak pozostałe produkty, posiadają one 10 trybów pracy.

Wszystkie wymienione gadżety są w 100% wodoodporne, dlatego bez problemu możecie używać ich pod prysznicem oraz w wannie.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz