O czym myślą zboczuchy w Nowym Roku?

Niektórzy z okazji nowego roku rzucają palenie, idą na siłkę albo wybierają się w duchową podróż wgłąb siebie. My z tej okazji chcemy się DYMAĆ! Chcemy nowych pozycji, wariacji, ekstazy i doświadczeń, których jeszcze nigdy nie próbowałyśmy. Dlatego szukamy info i inspiracji wśród fanów Luli. Pamiętajcie, że Lula zawsze patrzy na to co robicie. 


Dobra, krótko i zwięźle – po małym śledztwie w sieci i również sprawdzeniu waszych propozycji przygotowałyśmy dla Was listę waszych zeszłorocznych i noworocznych fantazji, które macie zamiar spełnić lub już to zrobiliście:

  1. OSTRA JAZDA

„Fantazjuje o dorwaniu mojego faceta na zdradzie, zbiciu tej dziwki, która dorwała się do niego, a potem pokazać mu, że nikt go nie zaspokoi jak ja. Więc: zdrada, przemoc i orgazm.”

Anka 32

2. MOKRE SNY

„Od jakiegoś czasu strasznie podnieca mnie myśl o bzykanku pod prysznicem na publicznym basenie. W mojej fantazji wszystko jest trochę nerwowe i niepewne bo w każdej chwili ktoś może nas nakryć. Facet z którym to robie jest totalnie obcy i wszystko zaczyna się po złapaniu kontaktu wzrokowego.”

Daria 24

3. HEY DADDY

„Gdy wracam wieczorem do domu i ulice są puste wyobrażam sobie, że zatrzymuje się przede mną jakieś fajne auto i zza szyby starszy facet (aka daddy/silverfox) pyta się czy mnie gdzieś podrzucić. Jasne jest, że wsiadam do samochodu i za zakrętem zaczynam robić mu loda, gdy on dociska pedał gazu.”

Bartek 28

4. BIG MAMMY

„Seks z ciężarną, najlepiej 8/9 miesiąc i wieeeelki brzuch”

Magda 36

5. BRAWO TY

„A ja zrealizowałem coś, co chodziło za mną kilka lat, i już kilka lat temu do tego dojrzałem, ale dopiero w tym roku udało się zrealizować – czyli wazektomie”

-temu Panu ekipa Luli gratuluje w nowym roku

6. FONTANNA SZCZĘŚCIA

„Chyba moim największym postępem jest nauczenie się squirtowania i początek shibarii (jutro przyjdą nasze osobiste liny bo wcześniej były tylko mojej riggerki) <3 
Plus coraz bardziej dojrzewamy z partnerem do trójkątów, z „może kiedyś” jesteśmy na etapie „na pewno już niedługo” oraz nowe zabawki w postaci kociego kompletu do pet play (…)”

Dorota 40

7. IM WIĘCEJ, TYM LEPIEJ

„Chciałbym być otoczony kilkoma kobietami, które będą zajmować się tylko moją przyjemnością. Powinny mieć gigantyczne tyłeczki i biusty, tak żeby wgnieść mnie nimi w podłogę”

Marian 26

Lista powstała dzięki uprzejmość naszych grupowiczów (wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszej ero-grupy na HYPERLINK „https://www.facebook.com/groups/2013622745520405/”Fejsbuku) i obserwatorów lulHYPERLINK „https://www.instagram.com/lulapink.pl/”kHYPERLINK „https://www.instagram.com/lulapink.pl/”owego Instagrama – dziękujemy za pomoc!

Wszystkie dane personalne w tym tekście zostały zmienione na jego potrzeby.

Jakie fantazje dodałbyś / dodałabyś do tej listy? Jeśli masz ochotę, podziel się z nami swoją opinią w komentarzu 

Sprawdź też!

Dodaj komentarz