akcesoria bdsm weganskie

Vegan Fetish, czyli trochę kinku dla wegan

Vegan Fetish jest serią przeznaczoną dla osób, które nie chcą korzystać z produktów skórzanych, w tym dla wegan oraz wegetarian. Seria posiada zestawy BDSM, uprzęże do unieruchamiania, obroże, kajdanki i packi, także wszystko czego potrzeba na początku przygody z BDSM!

Wegańskie akcesoria BDSM – materiał

Wszystkie elementy w poszczególnych zestawach są wykonane z wegańskiej skóry, które jest materiałem poliuretanowym. Poliuretan przy odpowiedniej obróbce pozwala oddać wygląd prawdziwej skóry, jednak nie jest to jego jedynym plusem. Warto podkreślić, że jest on niezwykle wytrzymały, co jest bardzo istotne w zestawach o tej tematyce.

Łączenia oraz elementy dekoracyjne zostały wykonane z solidnego, mocnego metalu. Nie musicie się więc martwić, że cokolwiek ulegnie uszkodzeniu podczas mocniejszych zabaw.

Całość jest utrzymywana w kolorze czerni oraz srebra, co jest bardzo eleganckim, tradycyjnym zestawieniem.

Opakowanie Vegan Fetish

Tutaj firma po raz kolejny miło zaskakuje, gdyż opakowanie jest tekturowe i minimalistyczne, można je bez problemu poddać recyklingowi. Nie znajdziecie tu żadnych plastikowych elementów czy dodatkowych zdobień.

Przegląd produktów z kolekcji Vegan Fetish

Dużym plusem serii Vegan Fetish jest to, że możecie kupić poszczególne elementy pojedynczo lub możecie zainwestować w większy, bardziej zaawansowany zestaw, który zawiera różnorodne gadżety.

W zestawie znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba

W zestawie BDSM Bondage Set znajdziecie aż 5 elementów, w tym flogger, dwie pary kajdanek, maskę na oczy oraz uprząż na dildo. Wszystkie produkty są klasyczne i eleganckie.

Jedna para kajdanek posiada dłuższy łańcuch, dzięki czemu będą idealne do krępowania nóg. Druga para jest spinana tradycyjnymi karabińczykami, dlatego sprawdzą się do unieruchomienia czyichś nadgarstków. Obydwa produkty są regulowane klasycznymi klamrami, dlatego bez problemu będą pasować na każdego. Kajdanki z łańcuszkiem możecie znaleźć w sprzedaży jako osobny produkt.

Uprząż jest wykrojona w stylu klasycznych stringów z raczej wysokim stanem. Gwarantuje to wysoki komfort noszenia oraz stabilizację wybranego dilda.

Opaska na oczy jest dopasowana do anatomicznego kształtu twarzy. W jej wnętrzu znajdują się dwie niewielkie, miękkie poduszeczki, które wpasowują się w oczodoły, eliminując zmysł wzroku. Z tyłu opaski znajduje się regulowany rzep.

I na sam koniec… zmysłowy, długi flogger. Charakteryzuje się on wygodną rączką z uchwytem, co pozwoli na dokładne wycelowanie uderzenia. Możesz dowolnie manipulować siłą uderzenia, od delikatnego smyrania, po konkretne, zmysłowe smagnięcia.

Co jeszcze warto kupić?

Oprócz wyżej omówionego zestawu możecie spotkać się z uprzężą, służącą do krępowania rąk. Harness składa się z obroży, kajdanek oraz pasa okalającego talię. Wszystkie elementy połączone są szerokim pasem znajdującym się na plecach. Jest to bardzo wygodna opcja, która unieruchomi drugą osobę bez otarć i poczucia dyskomfortu. Każdy element posiada możliwość dowolnej regulacji, dzięki licznym klamrom. Umożliwia to wygodne dopasowanie do każdej osoby.

Z klasycznych gadżetów możecie znaleźć miękką, seksowną obrożę. Powierzchnia obroży jest pokryta wyrazistymi, srebrnymi ćwiekami, które nadają jej drapieżnego charakteru. Z przodu posiada pierścień, do którego dopięta jest długa, materiałowa smycz.

Pojedynczo możecie również zakupić tradycyjną packę do klapsów. Produkt posiada wygodną rękojeść, zapewniającą stabilny uchwyt. Sama część bijąca jest giętka i lekka, dając Ci możliwość stopniowania siły uderzeń.

Zestawy z serii Vegan Fetish znajdziesz w sklepie Lula Pink, w zakładce BDSM!

Chcesz wiedzieć więcej na temat praktyk BDSM, przeczytaj nasz artykuł dla początkujących par, który znajdziesz tutaj.

Sprawdź też!

Dodaj komentarz