FemmeFunn – Twoje prawo do orgazmu

FemmeFunn to marka z LA, która podbiła serca miłośniczek gadżetów erotycznych z całego świata. Jej założycielom nie zależy na finansowych rekordach. Wolą myśleć, że każdy sprzedany wibrator staje się narzędziem w walce o kobiece prawo do seksualnej otwartości. Dołącz do ruchu dziewczyn, które nie boją świntuszyć!

Od początku, od początku

FemmeFunn to producent akcesoriów erotycznych z serca gorącego Miasta Aniołów, cieszący się rosnącą popularnością na całym świecie. Marka została założona w 2015 roku. Od początku określała core swojej działalności trzema kluczowymi słowami: siła, innowacja, zabawa.

„Femme Funn jest rodzinną firmą, założoną i prowadzoną przez mojego ojca, mniej więcej od końca 2014 roku. Tata był obecny w branży od ponad 20 lat. W połowie lat 2000. przemysł zaczął odchodzić od porno, na rzecz seksualnego wellness. Z istniejącą bazą klientów, z którymi współpracował i bez żadnego produktu do dystrybucji, zaczął opracowywać własną linię gadżetów z zakresu seksualnego wellness […].

Pod koniec 2015 roku zrewolucjonizował rynek, wprowadzając pierwszy w całości silikonowy wibrator typu bullet. Z niezrównaną mocą i nigdy wcześniej nie spotykanym twistem zamkniętymi w klasycznej sylwetce pocisku, Femme Funn rozbił rynek. Ultra Bullet jest teraz flagowym produktem naszej marki i jest znany na całym świecie.

W tym momencie, moc i innowacja zostały dodane do naszego DNA, ustanawiając trzy filary naszej marki – Moc. Innowacja. Zabawa”. – Mówi Edan, syn założyciela marki.

Ruch #femmepowerment, czyli kobiety na wibratory!

femmefunn
Rodzinka FemmeFunn na targach Erofame, Hannover 2020

Wibratory i inne projektowane przez designerów FemmeFunn gadżety erotyczne miały sprzyjać eksplorowaniu świata erotycznych fantazji oraz zapewniać mega przyjemność, budując przy okazji poczucie pewności siebie.

femmefunn
FemmeFunn

Kolorowe, nowoczesne, dopieszczone w najmniejszych detalach gadżety, zaczęły towarzyszyć kobietom w ich intymnych przygodach. Przede wszystkich tych przeżywanych w pojedynkę. Twórcom FemmeFunn chodziło o to, żebyśmy – raz na zawsze – dały sobie spokój z przekonaniem, że do orgazmu trzeba dwojga, że masturbacja to seks połowiczny i że jest jakiś taki niepoważny.

Mniej więcej w połowie 2019 roku, marka postanowiła nieco odświeżyć przyświecającą działalności FemmeFunn ideę.

#femmepowermen

Odtąd filozofia marki miała się wyrażać w haśle #femmepowerment, który symbolizuje kobiecą potrzebę seksualnej ekspresji i osiągania rozkoszy. Rozkoszy, na którą zasługujemy i którą możemy osiągnąć bez niczyjej pomocy. W dodatku: bez wstydu, wyrzutów sumienia, skrępowania i bez żadnych obaw.

Marka FemmeFunn zauważyła potrzebę głośnego mówienia o rzeczach, które pozornie wydają się oczywiste. Luna Bloom z zespołu zajmującego się innowacjami w FemmeFunn poskreśla:

„Chcemy, żeby kobiety czuły się silne, przejmując kontrolę nad swoją przyjemnością i seksualnością. Nie chcemy, żeby to było tabu”.

Luna Bloom

Orgazm na Instagramie

OK. Wystarczy rzut oka na nowoczesną stronę FemmeFunn i posty w mediach społecznościowych marki, żeby potwierdzić: dla twórców masażerów Nubby, Stubby 2 i Bunny tabu nie istnieje.

Od dawna żaden producent intymnych gadżetów z taką lekkością i swadą nie mówił o seksie.

Na Instagram FemmeFunn powinna obowiązkowo i  regularnie zaglądać każda dziewczyna, która ma wątpliwości dotyczące swojej cielesności, masturbacji.

Gwarantujemy nie tylko poprawę nastroju, ale też nabranie pewności, że robienie sobie dobrze, wydawanie ostatnich pieniędzy na wibrator i spędzanie piątkowego wieczoru w wannie z silikonowym towarzyszem jest w porządku.

https://www.instagram.com/p/CAN3V3Lph9G/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Instagram FemmeFunn to nie tylko solidna dawka różu i rozmów – pół żartem, pół serio – o lizaniu cipki. To też istotne tematy i hasła, obok których trudno przejść obojętnie. Przykładowo: „Respektuj moje prawo do masturbacji”.

https://www.instagram.com/p/B-SImlvpSuM/?utm_source=ig_web_copy_link

W końcu nie chodzi tylko o zabawki czy podkręcenie doznań w sypialni, tylko o osobistą wolność, jak i prawo decydowania o sobie. Decydowania o tym, w jaki sposób i kiedy kobiety mogą osiągać cielesną przyjemność.

FemmeFunn – Twoje nowe ulubione zabawki

„Czuj się komfortowo, eksplorując swoją seksualną ciekawość”

„Czekam, aż mój wibrator się naładuje, nie na to, aż się odezwiesz”

„Ostatecznie wibrator podziała dłużej niż 2 minuty”

„Cipki są jak płatki śniegu – nie ma dwóch takich samych”

To tylko mały procent haseł, którymi nasycisz się, zaglądając na Insta marki FemmeFunn.

Uwaga: wizyta na profilu marki może się skończyć na natychmiastowej potrzebie sięgnięcia po wibrujące cacko, które pozwoli Ci rozładować seksualne napięcie i zamanifestować swoją niezależność. No właśnie – co w takich chwilach warto mieć pod ręką?

Krótki przegląd zabawek erotycznych FemmeFunn

Marka FemmeFunn zasłynęła kolorowymi masażerami Funn Buddies, dostępnymi w kilku kształtach i kolorach. Superciche i kompaktowe, posiadają jeden przycisk do obsługi i sprawdzą się przy wielu okazjach… Od pieszczot łechtaczki przez zaśnięciem po masaż piersi podczas kąpieli w wannie.

Totalnym hitem w kolekcji gadżetów FemmeFunn są zabawki analne: Funn Plug i Funn Beads. Pierwsza to elastyczny korek z wypustkami i 20 trybami wibracji do wyboru. Drugi to wibrujące koraliki analne z ultragładkiego silikonu z panelem sterującym w wygodnej podstawie.

Must have z kolekcji FemmeFunn jest Essenza, nowość w ofercie amerykańskiej marki, którą polecamy wymagającym. To potężny wibrator, który kusi siłą pchnięć i wibracji, karbowanym trzonem i elastyczną końcówką do stymulacji klitoris. Pokryty jest silikonem do złudzenia przypominającym w dotyku delikatną skórę i ma prosty w obsłudze panel sterowania, który nie zmusi do przerywania zabawy.

Siła, innowacja, zabawa!

Jeśli szukasz fajnych, nowatorskich rozwiązań, wypróbuj także inne produkty FemmeFunn, które powstały w oparciu o hasła: siła, innowacja, zabawa.

femmefunn

To między innymi, jeden z najsilniejszych na rynku wibratorów w kształcie pocisku.

femmefunn

Booster Bullet wyróżnia się:

a) trybem pamięci (dzięki niemu możesz zacząć zabawę od preferowanego ustawienia)

b) przyciskiem „boost” dla dodatkowego podkręcenia tempa (i tak już konkretnego „z natury”).

Nasz faworyt – Booster Rabbit! Wibrator króliczek z turbo technologią 360 stopni. Wibruje, rotuje, urozmaica zabawę, zwiększając szanse na satysfakcjonujący orgazm.

femmefunn wibrator króliczek

Zabawki erotyczne FemmeFunn, kupisz w sklepie Lula Pink. Pamiętaj, orgazm jest kwestią wyłącznie Twojej decyzji!

Sprawdź też!

Dodaj komentarz